0

Obsługa prawna online

Masz własny biznes albo dopiero zaczynasz planować swoją działalność? W takim razie musisz pamiętać o sporządzeniu odpowiednich dokumentów. Nie musisz tracić czasu na wizyty w kancelariach – prawnik online przygotuje dla Ciebie niezbędne regulaminy i pisma. Na każdym etapie działalności może też przydać się obsługa prawna w postaci sporządzenia różnego rodzaju pism (umowy, rozwiązania umowy, regulaminy, inne dokumenty biznesowe) czy też bieżącego doradztwa. Korzystając z platformy internetowej eprawhub.pl, możesz przestać martwić się formalnościami i skupić się na rozwoju działalności – my zajmiemy się resztą. W ramach usług dla firm oferujemy porady prawne przez internet, możliwość skorzystania z naszego kreatora dokumentów, ale nie tylko. Możesz także wybierać z ponad tysiąca już przygotowanych wzorów dokumentów lub zlecić nam stworzenie dowolnego pisma – i to wszystko online, bez konieczności wychodzenia z biura!

Poniżej znajdziesz nasze przykładowe dokumenty – pamiętaj jednak, że możemy przygotować dla Ciebie taki dokument, jakiego potrzebujesz. Nasze dokumenty biznesowe pogrupowaliśmy na cztery podkategorie: Przedsiębiorca, Przedsiębiorca w Europie, Pracownik, E-commerce. Ofertę kierujemy do mikro, małych oraz średnich przedsiębiorców. Eprawohub.pl to także obsługa prawna startupów! Nieważne więc, czym się zajmujesz – jesteśmy po to, by wspierać i zabezpieczać Twój biznes, niezależnie od wielkości firmy. Oferujemy m.in. wzory umów o pracę i regulaminy dla sklepów internetowych. Pamiętaj, że profesjonalnie wykonane pismo to zabezpieczenie dla Ciebie i Twojej firmy.

Eprawohub.pl oferuje również doradztwo prawne online. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami przez formularz kontaktowy i przedstawisz swój problem. W ciągu 2 godzin od otrzymania wiadomości wyślemy Ci bezpłatną wycenę porady online, a jeśli zdecydujesz się na współpracę, udzielimy wyczerpującej odpowiedzi na Twoje pytanie nawet w ciągu 24 godzin.

Zapytaj prawnika

Masz inny problem?

Zapytaj naszego prawnika.

Pomożemy i przygotujemy odpowiednie dokumenty w każdej sprawie.

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

    WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
    SMART ABONAMENT

    ZAUFALI NAM M.IN

    W Polsce i za granicą