Regulamin sklepu internetowego po angielsku

Zapytaj prawnika

Przygotowujemy regulaminy na zagraniczne rynki, nie tylko europejski. Jeśli potrzebujesz regulamin w innym języku wyślij zapytanie.

Zapytaj naszego prawnika.

Pomożemy i przygotujemy odpowiednie dokumenty w każdej sprawie.

Czego potrzebujesz?

Poniżej możesz załączyć plik

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O.,Os.Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

Regulamin sklepu internetowego po angielsku

Przygotowujemy regulaminy na zagraniczne rynki, nie tylko europejski. Jeśli potrzebujesz regulamin w innym języku wyślij zapytanie.

Regulamin sklepu internetowego po angielsku to dokument, który w zależności od rynku, na jaki ma być przygotowywany musi spełniać określone prawne wymogi. Jeżeli jest to dokument na rynek europejski musi on uwzględniać prawo europejskie i jego standardy wspólne dla wszystkich krajów europejskich. Ponadto musi również uwzględniać prawo obce tj. prawo polskie, niemieckie, francuskie etc. Jeżeli potrzebujesz regulaminów  w innych językach, wyślij zapytanie, a wszystko przygotujemy.

Czytaj więcej

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT