Regulamin sklepu internetowego po angielsku

Otwierając się na rynki zagraniczne, nie można zapomnieć o dostosowaniu serwisów do różnych wersji językowych. O ile podstawowe podstrony można bez problemu samodzielnie przetłumaczyć, o tyle regulamin sklepu wymaga doskonałej znajomości fachowej terminologii prawnej oraz dostosowania do prawa obowiązującego w kraju konsumenta. Regulamin sklepu internetowego po angielsku pod dany kraj europejski musi być przygotowany przez profesjonalistów, aby uniknąć nieporozumień wynikających z niedokładnego przekładu i nieznajomości przepisów. Istotne jest też profesjonalne tłumaczenie regulaminu, z uwzględnieniem specjalistycznego języka angielskiego prawniczego.

Zespół Eprawohub.pl przygotuje dla Ciebie regulamin sklepu internetowego po angielsku, niemiecku, francusku, holendersku czy w innym języku. Przygotujemy również inną dokumentację w języku obcym. Wszystkie dokumenty opracowywane są we współpracy z radcami prawnymi oraz adwokatami. Ich przygotowanie wymaga bowiem nie tylko znajomości fachowej terminologii, ale też przepisów prawa obowiązującego w poszczególnych krajach. Dokumentacja na rynek europejski musi być dostosowana do prawa krajowego oraz europejskiego, natomiast na rynek amerykański do prawa federalnego oraz stanowego. Oznacza to, że nie wystarczy tłumaczenie dokumentacji dostępnej w polskiej wersji językowej. Dla każdego kraju musi zostać przygotowany odrębny dokument, który spełni wszystkie wymogi prawne.

Przygotowujemy regulaminy dla sklepów internetowych nie tylko na rynki europejskie. Realizujemy usługi w różnych językach obcych – dlatego jeśli potrzebujesz tłumaczenia regulaminu czy innej dokumentacji dla sklepu online bądź aplikacji, wyślij do nas zapytanie, a wszystko przygotujemy.

Zapytaj prawnika

Przygotowujemy regulaminy na zagraniczne rynki, nie tylko europejski. Jeśli potrzebujesz regulamin w innym języku wyślij zapytanie.

Zapytaj naszego prawnika.

Pomożemy i przygotujemy odpowiednie dokumenty w każdej sprawie.

Czego potrzebujesz?

Poniżej możesz załączyć plik

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O.,Os.Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

Dostępne dokumenty

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT

ZAUFALI NAM M.IN

W Polsce i za granicą