Długi

Zapytaj prawnika

Masz problem z długami?

Zapytaj naszego prawnika.

Pomożemy i przygotujemy odpowiednie dokumenty w każdej sprawie.

Czego potrzebujesz?

Poniżej możesz załączyć plik

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O.,Os.Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

Długi

Długi to nie tylko twój problem. Wielu Polaków ma problem ze spłacaniem różnych zaległości związanych ze swoim życiem osobistym, rodzinnym czy biznesem. Mogą to być faktury, czynsze, alimenty, pożyczki czy inne zaległości. Nasza Nowoczesna Platforma Prawna jest dla każdego. Po prostu wypełniacie formularz, załączając dokumenty i opisując problem. A my przygotujemy odpowiedź na pismo, które otrzymaliście. Nie ważne czy jest to wezwanie do zapłaty od firmy windykacyjnej czy pismo procesowe(sądowe). My dobierzemy i sformułujemy właściwą odpowiedź. Wyślij do bezpłatnej wyceny lub po prostu wybierz korzystny smart abonament.

Dlaczego właśnie my?

Prawo jest dla każdego i każdy ma prawo do sprawiedliwości
  • Szybko i Wygodnie - Bez wychodzenia z domu otrzymujesz dokładnie to czego potrzebujesz.
  • Tanio - Stać Cię na nas. Jesteśmy platformą prawną na każdą kieszeń.
  • Nowocześnie - Najlepsze oprogramowanie dostępne na każdym urządzeniu.
  • Bezpiecznie - Pełne zachowanie poufności. Twoje dane są szyfrowane.
  • Powszechnie dostępne - Prawnicy w całej Polsce. Prostota i zrozumiały język.
TYSIĄCE

zweryfikowanycth dokumentów i porad prawnych

99
%

klientów nas poleca

24

godziny na dobę

77357

wypitych kaw rocznie

Opinie klientów

Prawo jest dla każdego i każdy ma prawo do sprawiedliwości

Prawnicy eprawohub.pl bardzo mi pomogli w mojej osobistej sprawie z długami. Nękała mnie pewna firma windykacyjna, wzywając do zapłaty dużej kwoty. Po wysłaniu pisma przygotowanego przez prawników platformy, dali mi święty spokój. Nawet przestali wydzwaniać. Nigdy nie widziałem tak profesjonalnego pisma. Polecam wszystkim.

Janusz K. ze Szczecina

Nowoczesna Platforma to świetna sprawa. Miałam długi firmowe z dawnej spółki cywilnej prowadzonej z moim byłym wspólnikiem. Prawnicy pomogli w uzyskaniu pieniędzy od wspólnika, który był bardzo nie w porządku. Od tej pory już w nowej działalności gospodarczej korzystam na stałe z ich pomocy.

Magda L. z Żywca

Stale korzystam z pomocy prawników w mojej spółce zoo w branży e-commerce. Jestem teraz na abonamencie Biznes Europe + i bardzo sobie chwalę. Szybkość, nowoczesność i kompetencja. Mam dostęp do kompleksowej usługi Zapytaj Prawnika z prawem europejskim i podatkami oraz pełnej obsługi e-commerce. 800 zł netto na prawników to nie jest dużo, więcej płacę na księgową. Szczerze polecam

Michał C. z Wrocławia

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT