Regulamin sklepu internetowego po angielsku

Otwierając się na rynki zagraniczne, w tym zakładając sklep internetowy w UK nie można zapomnieć o dostosowaniu strony do właściwej wersji językowej. O ile podstawowe podstrony można bez problemu samodzielnie przetłumaczyć, o tyle sam regulamin sklepu internetowego po angielsku wymaga doskonałej znajomości fachowej terminologii prawnej oraz dostosowania do prawa obowiązującego w kraju konsumenta czyli w przypadku UK brytyjskiego.  Regulamin sklepu internetowego po angielsku musi być przygotowany przez profesjonalistów, aby uniknąć nieporozumień wynikających z niedokładnego przekładu i nieznajomości przepisów. Regulamin sklepu internetowego po angielsku to szersze pojęcie i może dotyczyć e-sklepu w Polsce, jak również za granicą np. kiedy zakładamy sklep internetowy w UK. Na rynek polski istotne jest nie tylko profesjonalne tłumaczenie regulaminu wedle specjalistycznego języka angielskiego prawniczego, ale uwzględnienie właściwych klauzul prawnych, aby to było dostosowane do sprzedaży ogólnej w UE. Pakiety poniżej. Na rynek zagraniczny np. w Wielkiej Brytanii czy w innym kraju jeśli kierujesz stricte stronę www do tego rynku europejskiego regulamin musi zostać przygotowany według prawa obcego np. angielskiego. Jest to rozwiązanie najbezpieczniejsze pod kątem prawnym i zalecane w większości przypadków. Wprawdzie na rynku europejskim prawo unijne, jak również orzecznictwo TSUE dopuszcza klauzulę wyboru swojego prawa przez przedsiębiorcę pod określonymi warunkami, ale orzecznictwo kilku krajów członkowskich to kwestionowało, więc nie jest to optymalne rozwiązanie w stosunku do poszczególnych krajów. Dlatego jeśli kierujesz sprzedaż pod określony rynek państwa europejskiego najbezpieczniejsze jest wdrożenie prawne według ich prawa obcego. Są to jednak meandry prawne, którymi zajmujemy się w trakcie realizacji. Co najważniejsze jednak samo tłumaczenie polskiego regulaminu na zagraniczny rynek jest bezcelowe, ponieważ nie będzie to zgodne z prawem i wymogami z ich kraju. Dlatego zawsze się upewnij czy ktoś oferuje Ci tylko tłumaczenie regulaminu czy profesjonalne wdrożenie prawne na dany zagraniczny kraj.

Zespół Eprawohub.pl przygotuje dla Ciebie profesjonalny regulamin sklepu internetowego po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku, holendersku, szwedzku, czesku, słowacku, węgiersku, rumuńsku  czy w innym języku według prawa obcego danego kraju. Przygotujemy również inną dokumentację w języku obcym. Wszystkie dokumenty opracowywane są we współpracy z radcami prawnymi oraz adwokatami oraz prawnikami zagranicznymi. Ich przygotowanie wymaga bowiem nie tylko znajomości fachowej terminologii, ale też przepisów prawa obowiązującego w poszczególnych krajach. Dokumentacja na rynek europejski musi być dostosowana do prawa krajowego danego kraju oraz europejskiego, natomiast na rynek amerykański do prawa federalnego oraz stanowego. Oznacza to, że nie wystarczy tłumaczenie dokumentacji dostępnej w polskiej wersji językowej. Dla każdego kraju musi zostać przygotowany odrębny dokument, który spełni wszystkie wymogi prawne.

Przygotowujemy regulaminy dla sklepów internetowych nie tylko na rynki europejskie. Realizujemy usługi w różnych językach obcych – dlatego jeśli potrzebujesz profesjonalnego regulaminu sklepu na obcy rynek czy też innej dokumentacji dla sklepu, serwisu czy aplikacji mobilnej, wyślij do nas zapytanie, a wszystko przygotujemy.

Zapytaj prawnika

Przygotowujemy regulaminy na zagraniczne rynki, nie tylko europejski. Jeśli potrzebujesz regulamin w innym języku wyślij zapytanie.

Zapytaj naszego prawnika.

Pomożemy i przygotujemy odpowiednie dokumenty w każdej sprawie.

Czego potrzebujesz?

Poniżej możesz załączyć plik

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O.,Os.Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

Dostępne dokumenty

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT

ZAUFALI NAM M.IN

W Polsce i za granicą