0

Regulamin sklepu internetowego po estońsku

Estonia, jako kraj bałtycki w strefie euro, to ciekawy kierunek dla polskich przedsiębiorców, ale z pewnymi osobliwościami, o których warto wiedzieć. Estonia to jeden z najmniejszych krajów europejskich, ale funkcjonuje tam aż ok. 5 tysięcy e-sklepów, świetne warunki pod względem łatwości prowadzenia biznesu i niezwykle zaawansowanej jakości bezpieczeństwa cybernetycznego. Zakładając sklep internetowy w Estonii, od strony prawnej najważniejszy jest regulamin sklepu internetowego po estońsku, jako wdrożenie według prawa obcego. Jest to tym bardziej ważne, iż Estończycy, oprócz wielkich platform, są przywiązani do lokalnych e-sklepów i regulaminów. Regulamin sklepu internetowego po estońsku musi być dostosowany do prawa estońskiego, z uwzględnieniem oczywiście prawa europejskiego, z uwagi na główny rynek odbiorców-konsumentów. Nie zalecamy stosować na takim rynku klauzul prawnych, dopuszczonych wprawdzie warunkowo przez TSUE, mówiących o wyborze prawa właściwego dla miejsca siedziby Sprzedawcy czy Usługodawcy, ponieważ nie jest to bezpieczne prawnie w aktualnych uwarunkowaniach na zagranicznych rynkach lokalnych. Zatem nie wystarczy zwykłe tłumaczenie polskiego regulaminu według prawa polskiego na język estoński, ponieważ można ponieść tego dotkliwe konsekwencje, w tym finansowe. Zespół Eprawohub.pl przygotuje dla Ciebie profesjonalny regulamin sklepu internetowego po estońsku, jak również w innych językach według ich prawa obcego. Nasze dokumenty prawne opracowywane są we współpracy z zawodowymi prawnikami tj. radcami prawnymi oraz adwokatami, którzy mają doświadczenie na zagranicznych rynkach.

 • Profesjonalna dokumentacja prawna do sklepów internetowych i marketplace’ów na lokalny rynek.
 • Od Kancelarii Prawnej z doświadczeniem w zagranicznym e-commerce.
 • Zawodowi Radcy prawni.
 • Wieloletnie doświadczenie prawne na rynkach zdobyte przy współpracy z zagranicznymi prawnikami.
 • Działamo probiznesowo. To nie są szablonowe dokumenty, ale zawsze stricte zindywidualizowana i profesjonalna dokumentacja prawna.
 • To nie są zwykłe tłumaczenia, ale profesjonalna dokumentacja wedle prawa obcego w języku obcym docelowym.
 • Standardy europejskie.
Wyślij do wyceny

  Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

  WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
  SMART ABONAMENT

  ZAUFALI NAM M.IN

  W Polsce i za granicą