Regulamin sklepu internetowego po niemiecku

Otwierając sklep internetowy w Niemczech , należy pamiętać o dostosowaniu strony www i wszystkich podstron do języka niemieckiego. Dotyczy to również dokumentacji prawnej. Regulamin sklepu internetowego po niemiecku jest najważniejszy. Należy wytłumaczyć, iż ta fraza ma szerszy zakres znaczeniowy. Taki regulamin może dotyczyć polskiego e-sklepu, który poszerza tylko wersję językową strony, ale gros odbiorców znajduje się w Polsce. Wtedy bardziej możemy mówić o profesjonalnym tłumaczeniu polskiego regulaminu. Jednakże kiedy otwierasz sklep internetowy w Niemczech  dla niemieckich odbiorców, nawet jako firma polska, wtedy mówimy o tzw. AGB (Allgemeine Geschäftsbedingungen ). Czyli jest to profesjonalny regulamin sklepu internetowego po niemiecku, jako wdrożenie według prawa obcego-niemieckiego. Taki regulamin wraz polityką prywatności lub polityką ochrony danych osobowych (Datenschutz) musi być przygotowany wedle prawa niemieckiego z uwzględnieniem prawa europejskiego. Może się wydawać, iż zasady są wspólne w całej Unii Europejskiej, ale dotyczy to tylko wspólnych minimów np. w obszarze prawa konsumenckiego -14 dni na odstąpienie od umowy. Profesjonalny regulamin sklepu internetowego po niemiecku musi być przygotowany przez specjalistów, którzy dostosują go do prawa obowiązującego w kraju konsumenta, z uwzględnieniem wszelkich prawnych niemieckich regulacji. Dlatego jeżeli zamierzacie sprzedawać na rynek niemiecki zwykłe tłumaczenie polskiego regulaminu nie wystarczy i jest bez sensu, ponieważ nie będzie to zgodne z prawem niemieckim. Przestrzegamy przed tym, ponieważ grożą za to solidne kary finansowe. Dlatego zawsze się upewnij czy ktoś oferuje Ci tylko tłumaczenie regulaminu czy profesjonalne wdrożenie prawne według prawa obcego danego kraju.
Zespół Eprawohub.pl przygotuje dla Ciebie profesjonalny regulamin sklepu internetowego po niemiecku, angielsku, francusku, holendersku, hiszpańsku czy w innym języku według prawa obcego danego kraju. Nasze dokumenty prawne opracowywane są we współpracy z zawodowymi prawnikami tj. radcami prawnymi oraz adwokatami, którzy mają doświadczenie na zagranicznych rynkach.

Zapytaj prawnika

Zapytaj naszego prawnika.

Pomożemy i przygotujemy odpowiednie dokumenty w każdej sprawie.

Czego potrzebujesz?

Poniżej możesz załączyć plik

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O.,Os.Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT

ZAUFALI NAM M.IN

W Polsce i za granicą