0

Regulamin sklepu internetowego po norwesku

Norweski e-commerce jest dobrym rynkiem na prowadzenie biznesu online dla Polaków stale tam mieszkających i pracujących, jak również dla tych, którzy planują ekspansję biznesu, zakładając tam firmę. Generalnie około 1/3 skandynawskich biznesów jest zaangażowanych w e-commerce, więc Norwegowie chętnie sprzedają, ale również kupują online, nawet w zagranicznych sklepach internetowych. Otwierając sklep internetowy w Norwegii w zakresie prawnym najważniejszy jest regulamin sklepu internetowego po norwesku według prawa obcego, czyli norweskiego. Aby osiągnąć sukces na tym rynku nasz sklep internetowy w Norwegii musi przypominać typowy norweski w różnych płaszczyznach (od domeny począwszy i kwestie technologiczne a kończąc na preferencjach Norwegów.) Od strony prawnej niezbędny jest regulamin sklepu internetowego po norwesku według prawa norweskiego.

Zatem jeżeli jesteś Polakiem w Norwegii lub zamierzać założyć tam biznes, otwierając sklep internetowy musisz przestrzegać tamtych regulacji prawnych, w czym służymy pomocą. Profesjonalny regulamin sklepu internetowego po norwesku musi być przygotowany przez specjalistów, którzy dostosują go do prawa norweskiego. Dlatego tłumaczenie polskiego czy też obcego regulaminu na język norweski jest bez sensu. Zespół Eprawohub.pl przygotuje dla Ciebie profesjonalny regulamin sklepu internetowego w różnych językach obcych według prawa obcego danego kraju. Nasze dokumenty prawne opracowywane są we współpracy z zawodowymi prawnikami tj. radcami prawnymi oraz adwokatami, którzy mają doświadczenie na zagranicznych rynkach oraz zagranicznymi prawnikami.

 • Profesjonalna dokumentacja prawna do sklepów internetowych i marketplace’ów na lokalny rynek.
 • Od Kancelarii Prawnej z doświadczeniem w zagranicznym e-commerce.
 • Zawodowi Radcy prawni.
 • Wieloletnie doświadczenie prawne na rynkach zdobyte przy współpracy z zagranicznymi prawnikami.
 • Działamo probiznesowo. To nie są szablonowe dokumenty, ale zawsze stricte zindywidualizowana i profesjonalna dokumentacja prawna.
 • To nie są zwykłe tłumaczenia, ale profesjonalna dokumentacja wedle prawa obcego w języku obcym docelowym.
 • Standardy europejskie.
Wyślij do wyceny

  Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

  WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
  SMART ABONAMENT

  ZAUFALI NAM M.IN

  W Polsce i za granicą