0

Regulaminy e-commerce w językach obcych

Oferujemy Państwu najbardziej kompleksową i najbogatszą ofertę w zakresie profesjonalnych regulaminów zagranicznych w językach obcych. Wdrażamy biznesy e-commerce polskich przedsiębiorców w całej Europie i na inne rynki zagraniczne. Zatem jeżeli zamierzasz sprzedawać swoje produkty czy usługi również na rynku unijnym lub zamierzasz wchodzić z produktami bezpośrednio stricte na rynek danego kraju odbiorców np. Niemcy, Francja, UK, to dobrze trafiłeś. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne regulaminy według prawa obcego danego kraju, aby Twoja dokumentacja spełniała wymogi prawne z danego kraju i zapewniała Wam bezpieczeństwo. To jest niezwykle istotne, aby w przypadku kierowania sprzedaży na dany rynek np. niemiecki, francuski czy brytyjski regulamin sklepu internetowego (czy serwisu) był przygotowany wedle prawa obcego głównego rynku odbiorców przy obrocie B2C. Ponadto oferujemy również profesjonalne wdrożenia prawne na zagraniczne rynki dużych platform marketplace Amazon czy e-Bay. W szczególności rynek niemiecki odgrywa tutaj zasadnicza rolę.

Z pełną ofertą zagranicznych regulaminów możesz zapoznać się poniżej i po kliknięciu w daną kategorię regulaminu.

Regulamin sklepu internetowego po angielsku

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny regulamin sklepu internetowego po angielsku, bez względu na to czy zamierzasz sprzedawać na rynku unijnym lub otwierasz sklep internetowy w UK czy USA.

Regulamin sklepu internetowego w UK

Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny regulamin sklepu według prawa brytyjskiego lub pomożemy w przygotowaniu właściwego regulaminu przy sprzedaży z UE na rynek UK.

Regulamin sklepu internetowego w USA

Przygotujemy dla Ciebie regulamin sklepu internetowego w USA według prawa amerykańskiego (prawa federalnego i prawa danego stanu USA.)

Regulamin serwisu internetowego po angielsku

Przygotowujemy regulaminy serwisów internetowych po angielsku bez względu na to czy dotyczy to rynku unijnego, UK czy USA.  Zawsze cały projekt musi być profesjonalnie wdrożony wedle właściwego prawa. 

Regulamin sklepu internetowego po niemiecku
Kiedy otwierasz sklep internetowy w Niemczech i kierujesz działalność na rynek niemiecki niezbędny jest profesjonalny regulamin AGB według prawa niemieckiego. , Zatem jest to profesjonalny regulamin sklepu internetowego po niemiecku, jako wdrożenie według prawa obcego.

Regulamin sklepu internetowego po francusku
Kiedy otwierasz sklep internetowy we Francji i kierujesz działalność na rynek francuski niezbędny jest profesjonalny regulamin Conditions Générales de Vente według prawa francuskiego.

Regulamin sklepu internetowego po włosku

Kiedy otwierasz sklep internetowy we Włoszech i kierujesz działalność stricte na ten rynek niezbędny jest regulamin według prawa włoskiego, z uwzględnieniem europejskiego.

Regulamin sklepu internetowego po hiszpańsku

Kiedy otwierasz sklep internetowy w Hiszpanii i kierujesz działalność na rynek hiszpański niezbędny jest profesjonalny regulamin Condiciones generales według prawa hiszpańskiego.

Regulamin sklepu internetowego po portugalsku

Kiedy otwierasz sklep internetowy w Portugalii i kierujesz działalność na rynek portugalski niezbędny jest profesjonalny regulamin po portugalsku (Termos e Condições ) wedle prawa portugalskiego dostosowanego do portugalskich odbiorców- konsumentów.

Regulamin sklepu internetowego po holendersku

Kiedy otwierasz sklep internetowy w Holandii i kierujesz działalność na rynek holenderski niezbędny jest profesjonalny regulamin (Algemene Voorwaarden), który będzie dostosowany do prawa holenderskiego.

Regulamin sklepu internetowego po szwedzku

Jeżeli sprzedaż internetowa e-sklepu ma być kierowana stricte na rynek szwedzki ze szwedzką domeną, to wtedy należy przygotować regulamin sklepu internetowego po szwedzku według prawa szwedzkiego z uwzględnieniem europejskiego.

Regulamin sklepu internetowego po norwesku

Otwierając sklep internetowy w Norwegii w zakresie prawnym najważniejszy jest regulamin sklepu internetowego po norwesku według prawa obcego, czyli norweskiego.

Regulamin sklepu internetowego po litewsku

Sklep internetowy na Litwie, bez względu na to czy działamy, jako polski przedsiębiorca czy zakładamy tam działalność musi być dostosowany do prawa litewskiego, z uwzględnieniem oczywiście prawa europejskiego

Regulamin sklepu internetowego po łotewsku

Sklep internetowy na Łotwie, bez względu na to czy działamy, jako polski przedsiębiorca czy zakładamy tam działalność musi być dostosowany do prawa łotewskiego, z uwagi na główny rynek odbiorców czyli konsumentów Waszego e-sklepu.

Regulamin sklepu internetowego po estońsku

Regulamin sklepu internetowego po estońsku musi być dostosowany do prawa estońskiego, z uwzględnieniem oczywiście prawa europejskiego, z uwagi na główny rynek odbiorców-konsumentów.

Regulamin sklepu internetowego w Czechach

Kiedy otwierasz sklep internetowy w Czechach regulamin sklepu internetowego musi być dostosowany do prawa czeskiego czy słowackiego.

Regulamin sklepu internetowego na Słowacji

Regulamin sklepu internetowego na Słowacji musi być dostosowany do prawa słowackiego, podobnie jak w Czechach do czeskiego.

Regulamin sklepu internetowego na Węgrzech

Jeżeli sprzedaż internetowa e-sklepu ma być kierowana stricte na rynek węgierski z węgierską domeną, to wtedy należy dostosować regulamin sklepu internetowego po węgiersku do prawa węgierskiego

Regulamin sklepu internetowego w Rumunii

Zwykłe tłumaczenie polskiego regulaminu na język rumuński jest bez sensu i może skutkować tylko problemami. Dokumentacja prawna e-sklepu musi być dostosowana do głównego rynku odbiorców. Dlatego regulamin sklepu internetowego w Rumunii musi być przygotowany według prawa rumuńskiego.

Sprzedaż na Amazon

Oferujemy wdrożenia prawne na platformę Amazon. Sprzedaż na amazon to bardzo ciekawy i opłacalny kierunek dla polskich przedsiębiorców pod kątem sprzedaży w Europie, w szczególności amazon.de. i nie tylko. Najważniejszy jest własny regulamin sprzedaży i zwrotów na amazon.

Sprzedaż na e-Bay

Oferujemy wdrożenia prawne na platformę e-Bay . Sprzedaż na e-Bay to bardzo opłacalny kierunek dla polskich przedsiębiorców pod kątem sprzedaży w Europie, w szczególności na rynku niemieckim ebay.de. W zakresie eBay.de mówimy tu przede wszystkim o profesjonalnym regulaminie AGB (Allgemeine Geschäftsbedingungen) i Polityce prywatności (Datenschutzerklarung).

 • Profesjonalna dokumentacja prawna do sklepów internetowych i marketplace’ów na lokalny rynek.
 • Od Kancelarii Prawnej z doświadczeniem w zagranicznym e-commerce.
 • Zawodowi Radcy prawni.
 • Wieloletnie doświadczenie prawne na rynkach zdobyte przy współpracy z zagranicznymi prawnikami.
 • Działamo probiznesowo. To nie są szablonowe dokumenty, ale zawsze stricte zindywidualizowana i profesjonalna dokumentacja prawna.
 • To nie są zwykłe tłumaczenia, ale profesjonalna dokumentacja wedle prawa obcego w języku obcym docelowym.
 • Standardy europejskie.
Wyślij do wyceny

  Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

  Dlaczego właśnie my?

  Prawo jest dla każdego i każdy ma prawo do sprawiedliwości
  • Szybko i Wygodnie - Bez wychodzenia z domu otrzymujesz dokładnie to czego potrzebujesz.
  • Tanio - Stać Cię na nas. Jesteśmy platformą prawną na każdą kieszeń.
  • Nowocześnie - Najlepsze oprogramowanie dostępne na każdym urządzeniu.
  • Bezpiecznie - Pełne zachowanie poufności. Twoje dane są szyfrowane.
  • Powszechnie dostępne - Prawnicy w całej Polsce. Prostota i zrozumiały język.
  TYSIĄCE

  zweryfikowanycth dokumentów i porad prawnych

  99
  %

  klientów nas poleca

  24

  godziny na dobę

  77357

  wypitych kaw rocznie

  WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
  SMART ABONAMENT

  ZAUFALI NAM M.IN

  W Polsce i za granicą