0

Prawnik Startupów

Prawnik startupów. Profesjonalne biznesplany, audyty prawne, doradztwo biznesowe oraz bieżąca obsługa prawna startupu.

Jako prawnik startupów kochamy nowoczesne technologie, dlatego jesteśmy właśnie dla Was. Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne i biznesowe od A do Z dla przedsiębiorców sektora kreatywnego, IT, startupów i e-commerce. Począwszy od profesjonalnych biznesplanów, audytów prawnych, poprzez bieżące doradztwo na co dzień. Używamy nowoczesnych technologii, dlatego najlepiej Was rozumiemy. Oferujemy profesjonalizm wyniesiony z doświadczeń europejskich naszych prawników. Bądź bezpieczny z nami.

Czym jest startup?

Steve Blank, wykładowca, autor książek i przedsiębiorca, jest nazwiskiem najczęściej przywoływanym podczas prób zdefiniowania startupu. Blank uznawany jest za twórcę podstawowej definicji startupu jako „organizacji stworzonej w celu poszukiwania powtarzalnego, rentownego i skalowalnego modelu biznesowego”. Definicja ta może być interpretowana w wieloraki sposób, a wielu naukowców skłania się bardziej ku interpretacji Erica Riesa zakładającej, że startup jest podejmowanym w warunkach ryzykownych działaniem polegającym na stworzeniu nowego produktu. Większość początkujących startupów zmaga się właśnie z dużym ryzykiem związanym z inwestowaniem funduszy w pomysł, który może nie odnieść sukcesu. Aby stworzyć startup, który będzie obarczony niewielkim ryzykiem, warto skorzystać z pomocy specjalistów, w których ofercie znajduje się obsługa prawna startupów. Innowacyjny pomysł na działalność, prawidłowo wyznaczony cel, odpowiednio dopasowany model biznesowy i profesjonalna obsługa prawna startupów to wszystko, czego potrzebujesz, pragnąc wystartować z własnym biznesem.

Czym zajmuje się prawnik startupów?

Zaplecze prawne jest czymś, co zapewnia bezpieczeństwo na każdym kroku rozpoczynania własnej działalności. Prawnik startupów pomoże zarówno początkującym, jak i istniejącym już biznesom, które na swojej drodze napotkały komplikacje prawne. Aby chronić swój unikalny pomysł i działać zgodnie z funkcjonalnym biznesplanem, warto zaufać profesjonalistom, którzy dzięki znajomości prawa zapewniają bezpieczną obsługę prawną startupów. Prawnik startupów na pierwszym miejscu stawia rozwój biznesu Klienta, usuwając wszelkie przeszkody prawne znajdujące się na drodze do jego sukcesu. Obsługa prawna startupów obejmuje zarówno tworzenie dokumentów, jak i pełne doradztwo biznesowe na każdym etapie działalności. Konsultacje z prawnikiem pozwolą Ci uniknąć wielu rozczarowań oraz zapewnią przyspieszenie procesu wchodzenia na rynek, co znacznie zwiększy szanse na szybkie zrealizowanie Twojego wyjątkowego pomysłu.

Profesjonalna obsługa prawna startupów

Nowoczesna platforma prawna Eprawohub zajmuje się profesjonalną obsługą startupów, oferując swoje usługi zarówno osobom mającym pomysł na biznes, jak i tym, które już prowadzą startup. Obsługa prawna startupów obejmuje przygotowywanie wszelkiej potrzebnej dokumentacji prawnej przez radców prawnych i adwokatów, tworzenie profesjonalnych biznesplanów, audyty prawne, bieżącą obsługę prawną oraz profesjonalne doradztwo biznesowe. Nasz prawnik startupów zadba o każdy element prawny związany z prowadzeniem działalności, doradzając wybór odpowiedniego modelu biznesowego, pomagając chronić znaki towarowe oraz dbając o ochronę prawną pomysłu. Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy obsługę prawną spełniającą standardy europejskie i pomagamy początkującym biznesmenom wejść na rynki zagraniczne poprzez przygotowanie odpowiedniego zaplecza prawnego. Obsługa prawna startupów odbywa się w wygodnym trybie online, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na dojazdy do kancelarii, gdyż wszelkie dokumenty i porady otrzymujesz od nas w formie elektronicznej. Prawnik startupów online to również opcja tańsza niż konsultacje stacjonarne, dlatego zaoszczędzone fundusze możesz przeznaczyć na rozwój startupu, korzystając równocześnie z profesjonalnych usług doświadczonych prawników i radców prawnych.
Skontaktuj się z nami, by bezpłatnie otrzymać wycenę usług związanych z obsługą prawną Twojego startupu i otrzymać pierwsze porady oraz dokumenty, które przybliżą Cię do celu.

Zapytaj prawnika

Masz pomysł i tworzysz Startup? A może już prowadzisz startup?

Profesjonalne biznesplany, audyty prawne, bieżąca obsługa prawna, doradztwo biznesowe.

  Czego potrzebujesz?

  Poniżej możesz załączyć plik

  Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O.,Os.Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

  Dlaczego właśnie my?

  Prawo jest dla każdego i każdy ma prawo do sprawiedliwości
  • Szybko i Wygodnie – Bez wychodzenia z domu otrzymujesz dokładnie to czego potrzebujesz.
  • Tanio – Stać Cię na nas. Jesteśmy platformą prawną na każdą kieszeń.
  • Nowocześnie – Najlepsze oprogramowanie dostępne na każdym urządzeniu.
  • Bezpiecznie – Pełne zachowanie poufności. Twoje dane są szyfrowane.
  • Powszechnie dostępne – Prawnicy w całej Polsce. Prostota i zrozumiały język.
  WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
  SMART ABONAMENT

  ZAUFALI NAM M.IN

  W Polsce i za granicą