desktop version →
Iwermektyna (Stromectol)
Visa CardMaster Card

Gdzie mogę kupić Iwermektyna apteka w Polsce?

Stromectol (Iwermektyna) to lek, który dopiero od niedawna jest dostępny na rynku szwedzkim. Iwermektyna jest znana od dawna w postaci kremu, ale Iwermektyna tabletki to zupełna nowość na rynku. Lek przeciw pasożytom jest sprzedawany w Polsce, Hiszpanii i Francji pod nazwą handlową Stromectol. Inne nazwy handlowe: Ivectin, Driponin, Scabioral. Możesz kupić Iwermektyna apteka w Polsce online.

Po tym, jak Polska i Słowacja zatwierdziły stosowania Iwermektyna w leczeniu COVID-19, lek stał się bardzo popularny, a firmy farmaceutyczne nie zawsze mogą zaspokoić ogromne zapotrzebowanie konsumentów. Współpracujemy z jedną z największych firm farmaceutycznych w Europie dzięki czemu pacjenci mogą kupić Iwermektyna tabletki apteka bez recepty z szybką dostawą.

Iwermektyna pojawił się na rynku czeskim stosunkowo niedawno, a jeśli ten lek był wcześniej dostępny tylko w postaci kremu, teraz na rynku pojawiły się Iwermektyna bez recepty w dawkach 3 mg, 6 mg i 12 mg.

Wybierając naszą usługę będziesz:

 • Oszczędzaj czas i pieniądze;
 • ceny są o 60% tańsze w lokalnej aptece;
 • Szeroki zakres dawek (Iwermektyna 3 mg, 6 mg i 12 mg);
 • szybka dostawa;
 • bezpieczna płatność.

Co to jest Iwermektyna tabletki?

Stromectol (Iwermektyna) to lek, który od niedawna jest dostępny na rynku czeskim. Chociaż Iwermektyna jest znany jako lek od dawna, Iwermektyna tabletki są zupełnie nowe na rynku. Iwermektyna bez recepty są również dostępne w kilku różnych mocach dawkowania dla Iwermektyna. Na przykład możesz wybrać pomiędzy 3 różnymi dawkami, 3 mg, 6 mg i 12 mg.

Wskazania do stosowania Iwermektyna

Dzisiejszy lek Iwermektyna to półsyntetyczny lek należący do klasy leków przeciwpasożytniczych zwanych awermektynami. Stromectol (Iwermektyna) jest wytwarzany podczas fermentacji w połączeniu z bakterią Streptomyces avermitilis. Iwermektyna jest stosowana zarówno w postaci kremu, jak i tabletki. Stromectol to nazwa handlowa aktywnego składnika Iwermektyna w Polsce.

Iwermektyna tabletki stosuje się w leczeniu niektórych rodzajów infekcji pasożytniczych, w tym węgorczycy i onchocerkozy. Iwermektyna jest również wskazana w leczeniu świerzbu, pasożytniczej infekcji skóry wywołanej przez swędzące roztocze, które powoduje swędzenie i dyskomfort. Ogniska świerzbu są powszechne w domach opieki, a świerzb może zostać przeniesiony na personel opieki. Dlatego ważne jest, aby móc kupić Iwermektyna tabletki z szybką dostawą.

Zastosowania pozarejestracyjne obejmują leczenie brodawek, zapalenia powiek, filariozy Iwermektyna na Koronawirusa (Covid 19).

Jaka jest prawdziwa Iwermektyna cena w Polsce?

Iwermektyna jest dostępna w formie generycznej i może być znacznie tańsza niż wersja zastrzeżona. Jeśli nie ma konkretnego powodu, dla którego potrzebujesz leczenia marką, wygodnie jest kupić Iwermektyna bez recepty. Oto Iwermektyna cena o różnych mocach.

Cena pakietu Iwermektyna 3 mg wynosi €40,73 (€40 za tabletkę. Najbardziej popularne jest pakowane z 40 tabletek, w tym przypadku cena za tabletkę jest obniżona do €2,20).

Opakowania Iwermektyna 6 mg cena wynosi €43,40 (około €4,40 za tabletkę).

I wreszcie najpopularniejsza Iwermektyna dawkowanie to 12 mg. Ta Iwermektyna cena w pakiecie 10 tabletek będzie kosztować tylko €48,14. Wygodne jest również kupić Iwermektyna tabletki apteka w opakowaniu 60 tabletek + 4 tabletki, w takim przypadku cena wyniesie €125,92.

Ulotka dołączona do opakowania Iwermektyny

Kupić Iwermektyna 3 mg, 6 mg, 12 mg online

Dzisiejszy lek Iwermektyna jest środkiem przeciwrobaczym o szerokim spektrum. Stosuje się go przeciwko grzybicy, świerzbu, onchocerkozie, węgorczycy i filariozie limfatycznej, żeby wymienić tylko kilka.

Nazwa handlowa: Stromectol
Substancja czynna: Iwermektyna
Grupa terapeutyczna: Endektocydy Postać farmaceutyczna: 3 mg, 6 mg, 12 mg tabletki powlekane Droga
podania: doustna
Zalecana cena: €48,14

Gdzie można kupić Iwermektyna tabletki apteka bez recepty?

Szukasz gdzie kupić Iwermektyna bez recepty? Przestań szukać, jesteś we właściwym miejscu! Możesz kupić Iwermektyna tabletki apteka w Polsce w naszej aptece internetowej, a lek jest dostarczany do Twojego domu. Ciesz się łatwą nawigacją po naszej przeprojektowanej stronie internetowej, która pozwala szybko znaleźć to, czego potrzebujesz Ty i cała Twoja rodzina.

Jesteśmy jednym z europejskich liderów aptek internetowych i obsługujemy pacjentów od 10 lat. Ponad 2 miliony klientów (głównie z Niemiec i Francji) korzysta z naszej szerokiej oferty i szybkiej dostawy.

Iwermektyna dawkowanie u ludzi

Iwermektyna dawkowanie u ludzi dla poszczególnych pacjentów i zależy od masy ciała. Arkusz informacyjny dla pacjentów zaleca stosowania Iwermektyna tabletki w dawce 200 mcg/kg masy ciała. Ostateczna Iwermektyna dawkowanie zależy od decyzji lekarza.

Iwermektyna Krem jest często przepisywany w ilości wielkości ziarnka grochu, który nakłada się cienką warstwą raz dziennie na dotknięty obszar.

Iwermektyna dla psów

Stosowania Iwermektyna jest w leczeniu nie tylko ludzi, ale także zwierząt domowych: psów, świń, krów, koni i owiec. W medycynie weterynaryjnej Iwermektyna stosuje się w leczeniu chorób wywoływanych przez różnego rodzaju robaki, robaki, pchły, larwy much i gady.

Iwermektyna tabletki nie są zalecane do stosowania u psów lub innych zwierząt bez uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii. Stromectol (Iwermektyna) jest absolutnie przeciwwskazana u ras collie i collie (sheltie, bobtail).

Iwermektyna na świerzb

Ogólnie można powiedzieć, że Iwermektyna (Stromectol) jest bardzo często odpowiednim lekarstwem, jeśli ludzie cierpią na świerzb. Infekcja świerzbu może mieć kilka różnych objawów. Wśród nich, oprócz źle ubranego, pojawiają się również wysypki skórne. Często jest to bardzo silne u osób cierpiących, zwłaszcza w nocy.

Chociaż świerzb może występować na całym ciele, przestrzenie między palcami, a nawet pod pachami są najczęstsze, a tym samym najbardziej dotknięte. Infekcje świerzbu pojawiają się również coraz częściej w stawach.

Jeśli również cierpisz na świerzb, nie trać czasu i już dziś kupić Iwermektyna bez recepty w naszej aptece internetowej. U nas znajdziesz lek we wszystkich różnych dawkach w bardzo rozsądnej cenie.

Informacje na temat Iwermektyna na Koronawirusa (Covid 19)

Już w 2020 roku pojawiły się doniesienia, że ​​dzisiejszy lek Iwermektyna może być również skuteczny przeciwko koronawirusowi. Istnieją również badania, które pokazują, że lek ten jest bardzo skuteczny przeciwko kilku różnym wirusom. Należą do nich grypa i wirus HIV-1. Ponadto Iwermektyna może być stosowany w leczeniu gorączki denga i wirusa Zika. Naukowcy zaczęli również testować, czy Iwermektyna może być również stosowany przeciwko Covid-19.

Testy laboratoryjne wykazały, że Iwermektyna może hamować bakterie. Pojedyncza dawka może wystarczyć, aby powstrzymać namnażanie się wirusa. W badaniach laboratoryjnych stwierdzono, że Iwermektyna działa hamująco na inaktywowany wirus SARS-CoV-2, co potwierdziła również amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA). Pojedyncza dawka leku mogła nie tylko zatrzymać namnażanie się wirusa, ale także całkowicie go wyeliminować w ciągu zaledwie 48 godzin.

Dzisiejsza Iwermektyna Rosacea

Ivermectin cream jest bardzo odpowiedni dla osób cierpiących na grzybicę. Jest to choroba, w której ludzie cierpią na zaczerwienienie twarzy. W drugim przypadku twoja twarz i nos staną się czerwone. Pojawiają się również pryszcze i małe zapalne grudki. Osoby cierpiące na trądzik różowaty cierpią również na ciężką odzież. Ale nie tylko to, pacjenci dotknięci trądzikiem różowatym borykają się głównie z problemem bardzo brzydkiego wyglądu. Z tego powodu bardzo ważne jest również, aby wysypka goiła się bardzo szybko, aby blizny nie pojawiły się później lub aby nie doszło do kolejnych uszkodzeń. W takim przypadku Ivermectin cream jest bardzo odpowiedni.

Substancja czynna lek Iwermektyna ma właściwości przeciwzapalne i przeciwpasożytnicze. Ta substancja czynna od wielu lat jest przepisywana osobom borykającym się z problemami skórnymi, takimi jak grzybica. Dzisiejszy lek Iwermektyna jest bardzo popularny głównie z tego powodu, ponieważ ma bardzo szybkie działanie. Pierwsze efekty można odczuć już po 2 tygodniach stosowania.

Czy Iwermektyna ma właściwości przeciwwirusowe?

Tak, wykazano, że Iwermektyna hamuje replikację kilku wirusów RNA, takich jak:

 • Denga
 • Zika
 • Zimne dreszcze
 • Zachodni Nil
 • Wenezuelskie zapalenie mózgu kotów
 • Wirus Semliki Forest
 • a ostatnio SARS-CoV-2

Gdzie w Polsce można kupić Iwermektyna tabletki online?

Jeśli nie chcesz odwiedzać apteki, ale chcesz dokonać prostego zakupu, istnieje możliwość kupić Iwermektyna tabletki apteka bez recepty. Kiedy więc Iwermektyna w Polsce zostanie dostarczony bezpośrednio do Twojego domu.

Polecana apteka dla Iwermektyna Tabletki

Iwermektyna tabletki należy przyjmować na pusty żołądek, popijając pełną szklanką wody. Przyjmowanie Iwermektyna (Stromectol) z jedzeniem może wpłynąć na jego skuteczność.

Jeśli używasz Iwermektyna (Stromectol) do leczenia izolowanych robaków, lekarz może poprosić Cię o późniejsze dostarczenie próbki kału. Powinno to zapewnić całkowite zniknięcie infekcji.

Osoby stosujące Iwermektyna w leczeniu ślepoty muszą przyjmować dawkę Iwermektyna (Stromectol) co kilka miesięcy przez kilka lat. Iwermektyna tabletki nie zabije dorosłych robaków wywołujących infekcję. Zabija tylko niedojrzałe larwy (małe robaki), dlatego Iwermektyna (Stromectol) musi być stosowany do śmierci dorosłych robaków. Ślepota maskowa może trwać dziesięć lat lub dłużej.

Iwermektyna może wchodzić w interakcje z warfaryną. Twój poziom warfaryny może wzrosnąć, jeśli weźmiesz Iwermektynę (Stromectol) przez kilka dni później. Należy poinformować lekarza, który przepisuje warfarynę, jeśli konieczne jest stosowanie Iwermektyna. Może być konieczne dostosowanie dawki warfaryny.

Iwermektyna skutki uboczne: Interakcje między innymi produktami leczniczymi

Iwermektyna tabletki mogą wchodzić w interakcje z niektórymi lekami lub suplementami diety. Zawsze informuj swojego lekarza lub farmaceutę o wszelkich innych lekach lub suplementach (w tym lekach na receptę i dostępnych bez recepty, witaminach oraz suplementach diety lub ziołowych), które obecnie przyjmujesz.

Może to zwiększyć ryzyko wystąpienia poważnych działań niepożądanych lub spowodować awarię leku. Te interakcje leków są możliwe, ale nie zawsze. Lekarz lub farmaceuta często może zapobiegać lub kontrolować interakcje, zmieniając sposób podawania leku lub uważnie monitorując.

Niektóre produkty, które mogą wchodzić w interakcje z tym lekiem, obejmują:

 • barbiturany (takie jak fenobarbital, butalbital)
 • benzodiazepiny (klonazepam, lorazepam)
 • oksymaślan sodu (GHB)
 • kwas walproinowy
  warfaryna

Ta lista nie obejmuje wszystkich możliwych interakcji. Zachowaj listę wszystkich przyjmowanych leków. Udostępnij tę listę swojemu lekarzowi i farmaceucie, aby zmniejszyć ryzyko poważnych problemów z innymi lekami.

Możesz być także zainteresowany: Ivermektin tablety v Česku, Iwermektyna Sverige, Modafinil w Polsce.

wersja mobilna →