0

Prawo cywilne – Porady prawne online

Prawo cywilne to jedna z podstawowych dziedzin prawa, jako istotna część prawa prywatnego, regulująca stosunki majątkowe i niektóre osobiste pomiędzy równorzędnymi podmiotami prawa. Porady prawne online służą temu, aby w zakresie prawa cywilnego udzielać klientom za pośrednictwem internetu wsparcia prawnego w obszarze doradztwa prawnego i dokumentów prawnych. Podstawowym aktem prawnym, regulującym stosunki cywilnoprawne jest kodeks cywilny (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964, z późniejszymi zmianami), który obejmuje prawo ogólne, prawo własności i inne prawa rzeczowe, prawo zobowiązań oraz prawo spadkowe. Jako część szeroko pojętego prawa cywilnego uważa się również prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo autorskie i prawo własności przemysłowej, prawo spółdzielcze, czy prawo pracy. Dlatego porady prawne online udzielane przez prawników serwisu www.eprawohub.pl dotyczą de facto wielu poddziedzin prawa cywilnego, które stanowią szerokie spektrum zagadnień. Za pomocą nowoczesnych technologii, bez wychodzenia z domu klienci, mogą uzyskać porady prawne i profesjonalne dokumenty prawne w zakresie prawa cywilnego.

Nasze usługi dotyczą doradztwa prawnego, opiniowania i interpretacji wszelkich umów cywilnoprawnych np. umów zlecenia czy innych usług, umów o dzieło etc. Pomagamy przy obrocie nieruchomościami. Doradztwo prawne online dotyczy ważnych umów sprzedaży nieruchomości, które często stanowią skomplikowane transakcje, wymagające pomocy prawników. Warto wspomnieć również o umowach najmu/dzierżawy.

Usługi dotyczą również samego sporządzania dokumentów prawnych, w tym przedmiotowych umów cywilnoprawnych. Można u nas zamówić również przygotowanie profesjonalnych pism procesowych (wnioski czy pozwy) w sprawach cywilnoprawnych. Jeżeli klient potrzebuje reprezentacji profesjonalnego pełnomocnika(radcy prawnego czy adwokata) w sprawach cywilnych, wtedy sprawą zajmuje się współpracujący z serwisem pełnomocnik.

Reasumując w sprawach cywilnych służymy pomocą w szerokim spektrum usług (porady prawne online, opiniowanie i sporządzanie umów czy pism procesowych etc).

Prawnik online to porady prawne online i dokumenty prawne dla firm oraz osób fizycznych, Nie musisz zatem umawiać się na spotkanie, ale zostań w domu i usiądź komfortowo przed komputerem (tabletem, smartfonem) i daj nam znać, a prawnik online odpowie na Twoje zapytanie prawne.

Szybki proces

wypełnij formularz aby otrzymać poradę od prawnika
Wypełnij formularz

Opisz problem, zadaj pytanie, załącz dokument i wyślij do nas formularz.

w ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę
Do 2h otrzymasz wycenę

Twoje zapytanie zostanie wysłane do naszego zespołu prawnego, który przygotuje wycenę usługi do 2h w każdy dzień roboczy i sobotę.

porada prawnika nawet w 24 godziny
Gotowa porada prawna online lub dokumenty prawne

Otrzymasz gotową poradę lub dokument prawny online nawet w ciągu 24 h godzin od momentu płatności. Wszystko zostanie starannie przygotowane i przesłana do Ciebie w odpowiednim formacie (DOC lub PDF).

Wypełnij formularz

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

    WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
    SMART ABONAMENT

    ZAUFALI NAM M.IN

    W Polsce i za granicą