0

Prawo Finansowe – Porady Prawne Online

 

Prawo finansowe to gałąź prawa, która reguluje funkcjonowanie finansów publicznych (zwłaszcza państwa), głównie publiczną działalność finansową (pieniężną). Głównymi działami prawa finansowego są: prawo budżetowe, prawo finansowe jednostek samorządu terytorialnego, prawo dewizowe, prawo celne, prawo podatkowe ogólne i szczególne, publiczne prawo bankowe czy międzynarodowe prawo finansowe. Prawo finansowe opiera się na administracyjnej metodzie regulacji prawnej. Normy tego prawa mają charakter bezwzględnie obowiązujący i są obwarowane sankcjami. Dawniej prawo finansowe było częścią prawa administracyjnego, obecnie uważane jest za samodzielną gałąź prawa.

Porady prawne online służą temu, aby klienci mogli uzyskać pomoc prawną w jak najszerszym zakresie prawa finansowego- a zwłaszcza w jego tzw. gałęzi daninowej tj. prawa podatkowego oraz celnego, co do których wiedzę powinien mieć praktycznie każdy.

Prawo finansowe jest dyscypliną obszerną, ze względu na różnorodność instrumentów w zakresie finansów publicznych, niespójną wewnętrznie. Nie istnieje jednolita część ogólna prawa finansowego. Dlatego tak ważna jest fachowa pomoc. Porady prawne online, umożliwiają pomoc zarówno przedsiębiorcom jak i osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej w prawa finansowego.

Reasumując w sprawach prawa finansowego oferujemy usługi szeroko pojętego doradztwa prawnego oraz możliwość sporządzania dokumentów prawnych, w tym wniosków czy odwołań od decyzji.

Prawnik online to porady prawne online i dokumenty prawne dla firm oraz osób fizycznych, Nie musisz zatem umawiać się na spotkanie, ale zostań w domu i usiądź komfortowo przed komputerem (tabletem, smartfonem) i daj nam znać, a prawnik online odpowie na Twoje zapytanie prawne.

Szybki proces

wypełnij formularz aby otrzymać poradę od prawnika
Wypełnij formularz

Opisz problem, zadaj pytanie, załącz dokument i wyślij do nas formularz.

w ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę
Do 2h otrzymasz wycenę

Twoje zapytanie zostanie wysłane do naszego zespołu prawnego, który przygotuje wycenę usługi do 2h w każdy dzień roboczy i sobotę.

porada prawnika nawet w 24 godziny
Gotowa porada prawna online lub dokumenty prawne

Otrzymasz gotową poradę lub dokument prawny online nawet w ciągu 24 h godzin od momentu płatności. Wszystko zostanie starannie przygotowane i przesłana do Ciebie w odpowiednim formacie (DOC lub PDF).

Wypełnij formularz

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

    WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
    SMART ABONAMENT

    ZAUFALI NAM M.IN

    W Polsce i za granicą