0

Prawo Finansowe – Porady Prawne Online

 

Prawo finansowe to gałąź prawa, która reguluje funkcjonowanie finansów publicznych (zwłaszcza państwa), głównie publiczną działalność finansową (pieniężną). Głównymi działami prawa finansowego są: prawo budżetowe, prawo finansowe jednostek samorządu terytorialnego, prawo dewizowe, prawo celne, prawo podatkowe ogólne i szczególne, publiczne prawo bankowe czy międzynarodowe prawo finansowe. Prawo finansowe opiera się na administracyjnej metodzie regulacji prawnej. Normy tego prawa mają charakter bezwzględnie obowiązujący i są obwarowane sankcjami. Dawniej prawo finansowe było częścią prawa administracyjnego, obecnie uważane jest za samodzielną gałąź prawa.

Porady prawne online służą temu, aby klienci mogli uzyskać pomoc prawną w jak najszerszym zakresie prawa finansowego- a zwłaszcza w jego tzw. gałęzi daninowej tj. prawa podatkowego oraz celnego, co do których wiedzę powinien mieć praktycznie każdy.

Prawo finansowe jest dyscypliną obszerną, ze względu na różnorodność instrumentów w zakresie finansów publicznych, niespójną wewnętrznie. Nie istnieje jednolita część ogólna prawa finansowego. Dlatego tak ważna jest fachowa pomoc. Porady prawne online, umożliwiają pomoc zarówno przedsiębiorcom jak i osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej w prawa finansowego.

Reasumując w sprawach prawa finansowego oferujemy usługi szeroko pojętego doradztwa prawnego oraz możliwość sporządzania dokumentów prawnych, w tym wniosków czy odwołań od decyzji.

Prawnik online to porady prawne online i dokumenty prawne. Nie musisz zatem umawiać się na spotkanie, ale zostań w domu i usiądź komfortowo przed komputerem (tabletem, smartfonem) i daj nam znać, a prawnik online odpowie na Twoje zapytanie prawne.

Proces

wypełnij formularz aby otrzymać poradę od prawnika
Wypełnij formularz lub wyślij maila

Opisz problem, zadaj pytanie, załącz dokument i wyślij do nas formularz.

 Otrzymasz wycenę zapytania
Wstępna analiza zapytania

Twoje zapytanie zostanie wysłane do naszego zespołu prawnego do analizy. Następnie otrzymasz odpowiedź z wyceną usługi. Jeżeli nie możemy zająć się sprawą również otrzymasz odpowiedź.

porada prawna lub dokument prawny
Gotowa porada prawna online lub dokumenty prawne

Otrzymasz gotową poradę lub dokument prawny online. Czas realizacji zależy od zapytania. Wszystko zostanie starannie przygotowane i przesłane do Ciebie w odpowiednim formacie (DOC lub PDF).

Wypełnij formularz

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

    WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
    SMART ABONAMENT

    ZAUFALI NAM M.IN

    W Polsce i za granicą