0

Prawo podatkowe i celne – porady prawne online

Prawo podatkowe to część prawa finansowego, przez niektórych przedstawicieli doktryny prawnej postrzegana również jako odrębny w swej specyfice dział prawa. Prawo podatkowe reguluje zasady powstawania, ustalania, wygasania zobowiązań podatkowych, jak również obowiązujące w tym zakresie procedury co do postępowania podatkowego. Prawo celne reguluje zasady przywozu i wywozu towarów w obszarze celnym oraz stanowi o prawach i obowiązkach osób organów celnych. Porady prawne online służą temu, aby ten skomplikowany zakres objaśniać klientom. Doradztwo prawne dotyczy następujących dziedzin prawa podatkowego i celnego : podatek dochodowy od osób fizycznych i prawnych, podatek vat i od czynności cywilnoprawnych, podatek od nieruchomości, cła i międzynarodowe prawo podatkowe. Reasumując porady prawne online obejmują szeroki zakres tej specjalizacji i koncentrują się na właściwym wypełnianiu zobowiązań podatkowych i eliminowaniu zagrożeń oraz optymalizacji podatkowej.

Współpracujący z serwisem eprawohub.pl radcy prawni i adwokaci służą pomocą w zakresie reprezentacji klientów w sporach przed WSA oraz NSA.

Reasumując w sprawach prawa podatkowego służymy pomocą w szerokim spektrum usług.

Prawnik online to porady prawne online i dokumenty prawne dla firm oraz osób fizycznych, Nie musisz zatem umawiać się na spotkanie, ale zostań w domu i usiądź komfortowo przed komputerem (tabletem, smartfonem) i daj nam znać, a prawnik online odpowie na Twoje zapytanie prawne.

Szybki proces

wypełnij formularz aby otrzymać poradę od prawnika
Wypełnij formularz

Opisz problem, zadaj pytanie, załącz dokument i wyślij do nas formularz.

w ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę
Do 2h otrzymasz wycenę

Twoje zapytanie zostanie wysłane do naszego zespołu prawnego, który przygotuje wycenę usługi do 2h w każdy dzień roboczy i sobotę.

porada prawnika nawet w 24 godziny
Gotowa porada prawna online lub dokumenty prawne

Otrzymasz gotową poradę lub dokument prawny online nawet w ciągu 24 h godzin od momentu płatności. Wszystko zostanie starannie przygotowane i przesłana do Ciebie w odpowiednim formacie (DOC lub PDF).

Wypełnij formularz

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

    WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
    SMART ABONAMENT

    ZAUFALI NAM M.IN

    W Polsce i za granicą