0

Prawo pracy – Porady prawne online

 

Prawo pracy to jedna z ważniejszych dziedzin prawa, która wywodzi się z prawa cywilnego i dotyczy stron stosunku pracy, czyli pracowników i pracodawców. Porady prawne online służą temu, aby w zakresie prawa pracy świadczyć doradztwo prawne dla pracowników czy też pracodawców, za pośrednictwem nowoczesnych technologii. Zatem wsparcie prawne jest adresowane zarówno do indywidualnych pracowników, jak i zatrudniających ich pracodawców. Podstawowym źródłem prawa jest kodeks pracy (ustawa z dnia 26 czerwca 1974 roku, wielokrotnie nowelizowana), składający się z 15 działów, które w szczegółowy sposób regulują szeroki zakres zagadnień związanych z pracą. Można wyróżnić m.in. kwestie związane z nawiązaniem stosunku pracy, jego zmianą czy też ustaniem, obowiązki pracowników i ich pracodawców, wynagrodzenia za prace, urlopów wypoczynkowych etc. Dlatego porady prawne online udzielane przez prawników serwisu www.eprawohub.pl dotyczą szerokiego spektrum zagadnień, w których udzielamy wsparcia prawnego. Można wspomnieć przykładowo kwestie warunków zatrudnienia, dyskryminacji, mobbingu czy też przygotowanie profesjonalnych klauzul o zakazie konkurencji czy tajemnicy przedsiębiorstwa.

Nasze usługi dotyczą pomocy przy analizie i interpretacji umów pracowniczych oraz umów zlecenia, umów o dzieło czy kontraktów menadżerskich. Ponadto pomagamy przy sporządzaniu tychże umów oraz innej dokumentacji prawnej z zakresu prawa pracy. Jeżeli jakiś klient potrzebuje wsparcia profesjonalnego pełnomocnika w sporach ze stosunku pracy czy w sprawach o odszkodowanie, to wtedy angażujemy współpracującego z naszym serwisem profesjonalnego pełnomocnika (radcę prawnego czy adwokata).

Reasumując w sprawach prawa pracy służymy pomocą w szerokim spektrum usług.

Prawnik online to porady prawne online i dokumenty prawne dla firm oraz osób fizycznych, Nie musisz zatem umawiać się na spotkanie, ale zostań w domu i usiądź komfortowo przed komputerem (tabletem, smartfonem) i daj nam znać, a prawnik online odpowie na Twoje zapytanie prawne.

Szybki proces

wypełnij formularz aby otrzymać poradę od prawnika
Wypełnij formularz lub wyślij maila

Opisz problem, zadaj pytanie, załącz dokument i wyślij do nas formularz.

 Otrzymasz wycenę zapytania
Wstępna analiza zapytania

Twoje zapytanie zostanie wysłane do naszego zespołu prawnego do analizy. Następnie otrzymasz odpowiedź z wyceną usługi.Jeżeli nie mozemy zająć się sprawą również otrzymasz odpowiedź.

porada prawna lub dokument prawny
Gotowa porada prawna online lub dokumenty prawne

Otrzymasz gotową poradę lub dokument prawny online.Czas realizacji zależy od zapytania. Wszystko zostanie starannie przygotowane i przesłane do Ciebie w odpowiednim formacie (DOC lub PDF).

Wypełnij formularz

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

    WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
    SMART ABONAMENT

    ZAUFALI NAM M.IN

    W Polsce i za granicą