0

Prawo pracy – Porady prawne online

 

Prawo pracy to jedna z ważniejszych dziedzin prawa, która wywodzi się z prawa cywilnego i dotyczy stron stosunku pracy, czyli pracowników i pracodawców. Porady prawne online służą temu, aby w zakresie prawa pracy świadczyć doradztwo prawne dla pracowników czy też pracodawców, za pośrednictwem nowoczesnych technologii. Zatem wsparcie prawne jest adresowane zarówno do indywidualnych pracowników, jak i zatrudniających ich pracodawców. Podstawowym źródłem prawa jest kodeks pracy (ustawa z dnia 26 czerwca 1974 roku, wielokrotnie nowelizowana), składający się z 15 działów, które w szczegółowy sposób regulują szeroki zakres zagadnień związanych z pracą. Można wyróżnić m.in. kwestie związane z nawiązaniem stosunku pracy, jego zmianą czy też ustaniem, obowiązki pracowników i ich pracodawców, wynagrodzenia za prace, urlopów wypoczynkowych etc. Dlatego porady prawne online udzielane przez prawników serwisu www.eprawohub.pl dotyczą szerokiego spektrum zagadnień, w których udzielamy wsparcia prawnego. Można wspomnieć przykładowo kwestie warunków zatrudnienia, dyskryminacji, mobbingu czy też przygotowanie profesjonalnych klauzul o zakazie konkurencji czy tajemnicy przedsiębiorstwa.

Nasze usługi dotyczą pomocy przy analizie i interpretacji umów pracowniczych oraz umów zlecenia, umów o dzieło czy kontraktów menadżerskich. Ponadto pomagamy przy sporządzaniu tychże umów oraz innej dokumentacji prawnej z zakresu prawa pracy. Jeżeli jakiś klient potrzebuje wsparcia profesjonalnego pełnomocnika w sporach ze stosunku pracy czy w sprawach o odszkodowanie, to wtedy angażujemy współpracującego z naszym serwisem profesjonalnego pełnomocnika (radcę prawnego czy adwokata).

Reasumując w sprawach prawa pracy służymy pomocą w szerokim spektrum usług.

Prawnik online to porady prawne online i dokumenty prawne dla firm oraz osób fizycznych, Nie musisz zatem umawiać się na spotkanie, ale zostań w domu i usiądź komfortowo przed komputerem (tabletem, smartfonem) i daj nam znać, a prawnik online odpowie na Twoje zapytanie prawne.

Szybki proces

wypełnij formularz aby otrzymać poradę od prawnika
Wypełnij formularz

Opisz problem, zadaj pytanie, załącz dokument i wyślij do nas formularz.

w ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę
Do 2h otrzymasz wycenę

Twoje zapytanie zostanie wysłane do naszego zespołu prawnego, który przygotuje wycenę usługi do 2h w każdy dzień roboczy i sobotę.

porada prawnika nawet w 24 godziny
Gotowa porada prawna online lub dokumenty prawne

Otrzymasz gotową poradę lub dokument prawny online nawet w ciągu 24 h godzin od momentu płatności. Wszystko zostanie starannie przygotowane i przesłana do Ciebie w odpowiednim formacie (DOC lub PDF).

Wypełnij formularz

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

    WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
    SMART ABONAMENT

    ZAUFALI NAM M.IN

    W Polsce i za granicą