0

Prawo Upadłościowe – Porady Prawne Online

Prawo upadłościowe reguluje zagadnienia związane z niewypłacalnością upadłością jak również restrukturyzacją. Ma ono zastosowanie do przedsiębiorców, osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej prowadzące działalność gospodarczą. Przepisy prawa upadłościowego stosuje się również do spółek kapitałowych nieprowadzących działalności gospodarczej, wspólników spółek partnerskich oraz wspólników spółek osobowych spółek handlowych, odpowiadających bez ograniczenia całym swoim majątkiem Porady prawne online służą temu, aby klienci mogli uzyskać pomoc prawną w jak najszerszym zakresie prawa upadłościowego.

Głównym źródłem prawa jest ustawa z dnia 28 lutego 2003 r. Prawo upadłościowe i naprawcze. Na mocy nowelizacji ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. wprowadzono również przepisy umożliwiające ogłoszenie upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej tzw. upadłości konsumenckiej, która staje się coraz bardziej popularna. Porady prawne online, umożliwiają pomoc zarówno przedsiębiorcom jak i osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej w zakresie upadłości.

Reasumując w sprawach prawa upadłościowego oferujemy usługi szeroko pojętego doradztwa prawnego oraz możliwość sporządzania dokumentów prawnych, w tym wniosków o ogłoszenie upadłości. Można u nas zamówić również przygotowanie innych profesjonalnych pism procesowych potrzebnych na każdym etapie postępowania. Możliwa jest również reprezentacja profesjonalnego pełnomocnika(radcy prawnego czy adwokata) współpracującego z serwisem.

Prawnik online to porady prawne online i dokumenty prawne dla firm oraz osób fizycznych, Nie musisz zatem umawiać się na spotkanie, ale zostań w domu i usiądź komfortowo przed komputerem (tabletem, smartfonem) i daj nam znać, a prawnik online odpowie na Twoje zapytanie prawne.

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT

ZAUFALI NAM M.IN

W Polsce i za granicą