0

Amazon w Polsce

Data2021-02-28

Amazon zdecydował o uruchomieniu polskiego sklepu amazon.pl, co zmienia sytuację na polskim rynku e-commerce.

Amazon widząc potencjał polskiego rynku ecommerce, zdecydował o uruchomieniu oficjalnego polskiego sklepu amazon.pl. Jeszcze nie znamy dokładnej daty startu (nieoficjalnie w marcu), ale można się już zarejestrować jako sprzedawca na stronie sell.amazon.pl i utworzyć konto w serwisie Amazon Seller Central. Polscy przedsiębiorcy, jako sprzedawcy zyskają dostęp do potencjalnych ok. 300 mln klientów na całym świecie.co zmienia cały rynek e-commerce w samej Polsce. Aby sprzedawać na amazon musicie mieć założoną firmę. W celu rejestracji należy podać określone dane, w tym identyfikacyjne firmy, jak również należy posiadać konto bankowe i aktywną kartę kredytową. Wszystkie potrzebne informacje możecie znaleźć na stronach amazona, do czego niniejszym zachęcamy.
Szczegółów jeszcze nie znamy, w tym regulaminu platformy amazon.pl. Jednakże jako sprzedawcy od strony prawnej również będziecie potrzebowali regulaminu sprzedaży na amazon oraz inne wymagane dokumenty, w tym politykę zwrotów, podobnie jak na innych zagranicznych domenach amazona.

Bezpośrednie wejście Amazona na polski rynek może zmienić układ sił na polskim rynku ecommerce. Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji w przedmiocie, o czym będziemy Was informować.

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT

ZAUFALI NAM M.IN

W Polsce i za granicą