Regulamin serwisu internetowego

Zapytaj prawnika o regulamin

Regulamin serwisu internetowego

Oferujemy profesjonalną dokumentację prawną na polski, europejski i zagraniczny rynek w różnych językach obcych. Doradzamy, projektujemy i wdrażamy prawnie ciekawe i innowacyjne projekty.

Czego potrzebujesz?

Poniżej możesz załączyć plik

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O.,Os.Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

Regulamin serwisu internetowego

Regulamin serwisu internetowego stanowi podstawowy dokument prawny serwisu internetowego. Obowiązek posiadania regulaminu wynika z ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Przedsiębiorca posiadający serwis internetowy przed dokonaniem transakcji musi udostępnić klientowi treść postanowień takiego regulaminu, które decydują o zawartej umowie. Jeżeli tego nie uczyni klient nie jest związany postanowieniami, które mu nie zostały udostępnione.
Regulamin serwisu internetowego najczęściej jest bardziej skomplikowany niż regulamin sklepu internetowego, ponieważ dotyczy projektów bardziej zindywidualizowanych.
Regulamin serwisu internetowego musi być dostosowany do specyfiki danej działalności przedsiębiorcy. Jest to jedno z pierwszych pytań jakie prawnicy eprawohub.pl zadają klientom przed rozpoczęciem prac nad dokumentami. W tym kontekście najważniejsze jest, aby regulamin uwzględniał często przepisy sektorowe danej branży i był bezpieczny dla klientów, ale również spełniał oczekiwania i interesy przedsiębiorcy -właściciela serwisu internetowego.
Zajmujemy się przygotowywaniem profesjonalnych dokumentów na rynek polski, europejski czy inny zagraniczny. Regulamin serwisu internetowego na zagraniczne rynki musi uwzględniać również prawo obce danego kraju, w którym nasi klienci prowadzą biznes. Często pracujemy i wdrażamy innowacyjne projekty na różnych rynkach dla naszych klientów w różnych językach obcych.

Dlaczego właśnie my?

Prawo jest dla każdego i każdy ma prawo do sprawiedliwości
  • Szybko i Wygodnie – Bez wychodzenia z domu otrzymujesz dokładnie to czego potrzebujesz.
  • Tanio – Stać Cię na nas. Jesteśmy platformą prawną na każdą kieszeń.
  • Nowocześnie – Najlepsze oprogramowanie dostępne na każdym urządzeniu.
  • Bezpiecznie – Pełne zachowanie poufności. Twoje dane są szyfrowane.
  • Powszechnie dostępne – Prawnicy w całej Polsce. Prostota i zrozumiały język.
WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT