0

O nas

 

Serwis prawniczy eprawohub.pl to nowoczesna platforma prawna, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców w branży e-commerce i nowych technologii w kraju i za granicą. Dodatkowo zajmujemy się doradztwem prawnym online stricte dla biznesu. Naszą główną specjalizacją jest E-commerce polski i zagraniczny, przede wszystkim Regulaminy dla e-commerce na rynek polski, rynek europejski czy inny zagraniczny. Jesteśmy Polakami i Europejczykami, świetnie poruszając się po rynkach zagranicznych. Koncentrujemy się na obsłudze prawnej e-commerce w Polsce i w EU, tworząc standardowe oraz skomplikowane i innowacyjne regulaminy dla sklepów, serwisów internetowych, platform marketplace, aplikacji mobilnych czy webowych.  Co istotne przygotowujemy profesjonalne regulaminy w obcych językach według prawa obcego danego kraju w EU, bazując na zdobytym wieloletnim doświadczeniu przy współpracy z zagranicznymi prawnikami na lokalnych rynkach zagranicznych. Zatem możesz u nas zamówić profesjonalne regulaminy według prawa  francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, holenderskiego, czeskiego, słowackiego, węgierskiego, rumuńskiego, szwedzkiego, norweskiego, krajów bałtyckich etc. , jak również pod pewnymi założeniami regulaminy na rynki stricte obce UK, USA czy Ukrainę wedle specyfikacji biznesu.

Założycielem serwisu jest mec. Mateusz Majba –zawodowy radca prawny.  Założyciel i Właściciel Kancelarii PRAWOHUB Legal we Wrocławiu oraz główny udziałowiec i Prezes zarządu spółki PRAWOHUB Sp. z o.o.  Absolwent Prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ponadto Absolwent Podyplomowych Studiów Prawniczych w Paryżu „International and European Business Law” na prestiżowym Paris Dauphine University -PSL, który jest sytuowany bardzo wysoko w światowych rankingach uniwersytetów. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej radca prawny od 2016 r. Od wielu lat w praktyce prawnej polskiej i zagranicznej.  Doświadczenie prawne zdobywał przez lata przy obsłudze prawnej zagranicznych i polskich spółek kapitałowych oraz przy profesjonalnych wdrożeniach prawnych w zagranicznym i polskim e-commerce (serwisy i sklepy internetowe, platformy marketplace na rynku EU, UK, USA) Obecna główna specjalizacja to szeroko pojęte prawo nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem e-commerce, ochrona danych osobowych oraz własność intelektualna. Od lat związany z Paryżem.  Interesuje się historią, polityką krajową oraz międzynarodową. W wolnych czasie uprawia kolarstwo szosowe.

Współpracownikami naszego serwisu prawniczego są radcy prawni i adwokaci,  prawnicy zagraniczni na lokalnych rynkach oraz inni specjaliści tj. rzecznicy patentowi czy doradcy podatkowi. Naszym naturalnym środowiskiem są również programiści i informatycy, z którymi razem wdrażamy różne projekty w Polsce i za granicą.

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT

ZAUFALI NAM M.IN

W Polsce i za granicą