O nas

Serwis prawniczy eprawohub.pl to nowoczesna platforma prawna, specjalizująca się w doradztwie prawnym online i obsłudze prawnej dla e-commerce w kraju i za granicą. Jesteśmy Polakami i Europejczykami. Świetnie poruszamy się po rynkach zagranicznych, świadcząc usługi dla Polaków rozszerzających swoje biznesy (głównie e-commerce) lub przebywających stale poza granicami kraju. Nasz serwis ma dwa główne obszary działalności :porady prawne online dla firm i osób fizycznych oraz regulaminy dla e-commerce na rynek polski oraz rynek europejski czy inny zagraniczny. Obsługujemy stale sprzedawców internetowych w Polsce i za granicą. Tworzymy standardowe oraz skomplikowane i innowacyjne regulaminy dla sklepów i serwisów internetowych czy też aplikacji mobilnych. Co istotne przygotowujemy profesjonalne regulaminy w obcych językach według prawa obcego. Zatem możesz u nas zamówić profesjonalne regulaminy według prawa brytyjskiego, francuskiego, niemieckiego,hiszpańskiego, holenderskiego, czeskiego i inne.

Założycielem serwisu jest mec. Mateusz Majba – radca prawny i Prezes zarządu Prawohub Sp. z o.o. . Absolwent Prawa na Wydziale Prawa,Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ponadto Absolwent Podyplomowych Studiów Prawniczych w Paryżu „International and European Business Law” na prestiżowym Paris Dauphine University. Doświadczenie zawodowe zdobywał w polskich i zagranicznych firmach prawniczych. Od lat związany z Paryżem i funkcjonujący na płaszczyźnie francusko-polskiej, pomiędzy Paryżem a Wrocławiem. Aktualnie współpracownik różnych zagranicznych firm. Specjalista od szeroko pojętego prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa handlu elektronicznego, internetu oraz ochrony danych osobowych.

Obsługą przedsądową i sądową dla klientów serwisu eprawohub.pl. zajmuje się mec. Szymon Wąsek. Radca prawny. Obecnie stały współpracownik jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce, jak również posiadający własną praktykę prawną. Specjalista od prawa cywilnego, postępowania cywilnego, karnego oraz prawa handlu elektronicznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w sporach i procesach sądowych. Członek różnych zespołów procesowych w wielu kancelariach prawnych. Przez lata również pracownik Prokuratury Apelacyjnej (dzisiejszej Regionalnej) we Wrocławiu.

Współpracujemy z różnymi radcami prawnymi i adwokatami w kraju i prawnikami zagranicznymi.

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT

ZAUFALI NAM M.IN

W Polsce i za granicą