0

O nas

 

Serwis prawniczy eprawohub.pl to nowoczesna platforma prawna, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców w branży e-commerce i nowych technologii w kraju i za granicą. Dodatkowo zajmujemy się doradztwem prawnym online stricte dla biznesu. Naszą główną specjalizacją jest e-commerce polski i zagraniczny, przede wszystkim Regulaminy dla e-commerce na rynek polski, rynek europejski czy inny zagraniczny. Jesteśmy Polakami i Europejczykami, świetnie poruszając się po rynkach zagranicznych.  Koncentrujemy się na obsłudze prawnej e-commerce w Polsce i za granicą, tworząc standardowe oraz skomplikowane i innowacyjne regulaminy dla sklepów, serwisów internetowych, platform marketplace, aplikacji mobilnych czy webowych.  Co istotne przygotowujemy profesjonalne regulaminy w obcych językach według prawa obcego danego kraju, bazując na współpracy z zagranicznymi prawnikami na lokalnych rynkach oraz  wieloletnim doświadczeniu. Zatem możesz u nas zamówić profesjonalne regulaminy według prawa  francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, holenderskiego, czeskiego, słowackiego, węgierskiego, rumuńskiego, szwedzkiego, norweskiego, krajów bałtyckich etc. , jak również regulaminy na rynki obce UK, USA czy Ukrainę wedle specyfikacji biznesu.

Założycielem serwisu jest mec. Mateusz Majba –zawodowy radca prawny.  Założyciel i Właściciel Kancelarii PRAWOHUB Legal we Wrocławiu oraz główny udziałowiec i Prezes zarządu spółki PRAWOHUB Sp. z o.o.  Absolwent Prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ponadto Absolwent Podyplomowych Studiów Prawniczych w Paryżu „International and European Business Law” na prestiżowym Paris Dauphine University. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej radca prawny od 2016 r. Od wielu lat w praktyce prawnej polskiej i zagranicznej.  Doświadczenie prawne zdobywał przez lata przy profesjonalnych wdrożeniach prawnych w zagranicznym i polskim e-commerce (serwisy i sklepy internetowe, platformy marketplace na rynku EU, UK, USA) oraz przy obsłudze prawnej zagranicznych spółek kapitałowych. Obecna główna specjalizacja to prawo e-commerce  i prawo nowych technologii oraz ochrona danych osobowych. Od lat związany z Paryżem.  Interesuje się historią, polityką krajową oraz międzynarodową. W wolnych czasie uprawia kolarstwo szosowe.

Współpracownikami serwisu są m.in :

mec. Szymon Wąsek – Radca prawny. Obecnie stały współpracownik jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce, jak również posiadający własną praktykę prawną. Specjalista od prawa cywilnego, postępowania cywilnego, karnego oraz prawa handlu elektronicznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w sporach i procesach sądowych. Członek różnych zespołów procesowych w wielu kancelariach prawnych. Przez lata swoje kompetencje rozwijał między innymi w szeregach Prokuratury, na wszystkich jej szczeblach, również w tym w Wydziale ds. Zwalczania Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej i Apelacyjnej we Wrocławiu.

mec. Michal Tenerowicz– Radca prawny. Bardzo doświadczony prawnik procesowy. Przez lata swoje doświadczenie zdobywał w sądzie w różnych Wydziałach m.in Karnym i Cywilnym, a następnie jako  mecenas prowadzący własną praktykę radcowską. Uczestniczył w rozlicznych sprawach cywilnych, karnych, pracowniczych, administracyjnych, gospodarczych. Obsługuje spółki kapitałowe. Interesuje się również nowoczesnymi technologiami i dodatkowo specjalizuje w prawie ochrony danych osobowych.

mec. Marcin Margos– Radca prawny. Doświadczony prawnik specjalizujący się głównie w prawie cywilnym, prawie pracy , prawie gospodarczym oraz mediacjach. Doświadczenie zdobywał w różnych firmach prawniczych w Polsce oraz jako „in house lawyer”. Prowadzi własną praktykę prawną. Obsługuje spółki kapitałowe. Interesuje się również nowoczesnymi technologiami i prawem handlu elektronicznego.

Nasz serwis prawniczy współpracuje również z innymi radcami prawnymi i adwokatami w kraju, prawnikami zagranicznymi, rzecznikami patentowymi.

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT

ZAUFALI NAM M.IN

W Polsce i za granicą