0

O nas

 

Serwis prawniczy eprawohub.pl to nowoczesna platforma prawna, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze prawnej dla przedsiębiorców w branży e-commerce w kraju i za granicą oraz  w doradztwie prawnym online. Nasz serwis ma dwa główne obszary działalności : Regulaminy dla e-commerce na rynek polski, rynek europejski czy inny zagraniczny oraz porady prawne online i abonamenty prawne dla firm. Jesteśmy Polakami i Europejczykami. Świetnie poruszamy się po rynkach zagranicznych, świadcząc usługi prawne dla  biznesu w branży e-commerce (sklepy, serwisy, platformy marketplace, aplikacje).  Jesteśmy probiznesowi i świadczymy aktualnie usługi tylko dla przedsiębiorców, koncentrując się na obsłudze prawnej e-commerce w Polsce i za granicą. Tworzymy standardowe oraz skomplikowane i innowacyjne regulaminy dla sklepów, serwisów internetowych , platform marketplace, aplikacji mobilnych czy webowych.  Co istotne przygotowujemy profesjonalne regulaminy w obcych językach według prawa obcego danego kraju, bazując na zdobytym doświadczeniu i współpracy z zagranicznymi prawnikami na lokalnych rynkach.   Zatem możesz u nas zamówić profesjonalne regulaminy według prawa brytyjskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, holenderskiego, szwedzkiego, norweskiego, czeskiego, słowackiego, węgierskiego, rumuńskiego czy inne.

Założycielem serwisu jest mec. Mateusz Majba – zawodowy radca prawny. Założyciel i Właściciel Kancelarii PRAWOHUB Legal we Wrocławiu oraz współwłaściciel i Prezes zarządu Prawohub Sp. z o.o. Absolwent Prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ponadto Absolwent Podyplomowych Studiów Prawniczych w Paryżu „International and European Business Law” na prestiżowym Paris Dauphine University. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej radca prawny od 2016 r. Od 12 lat w praktyce prawnej polskiej i zagranicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w polskich i zagranicznych firmach prawniczych oraz przy obsłudze prawnej spółek kapitałowych w Polsce i za granicą. Szczególne doświadczenie zdobył w branży e-commerce przy wdrożeniach prawnych zagranicznych serwisów internetowych, platform marketplace, sklepów internetowych na rynku EU, UK. Od lat związany z Paryżem. Specjalista od prawa spółek, prawa handlu elektronicznego, internetu oraz ochrony danych osobowych.

Współpracownikami serwisu są m.in :

mec. Szymon Wąsek – Radca prawny. Obecnie stały współpracownik jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce, jak również posiadający własną praktykę prawną. Specjalista od prawa cywilnego, postępowania cywilnego, karnego oraz prawa handlu elektronicznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w sporach i procesach sądowych. Członek różnych zespołów procesowych w wielu kancelariach prawnych. Przez lata swoje kompetencje rozwijał między innymi w szeregach Prokuratury, na wszystkich jej szczeblach, również w tym w Wydziale ds. Zwalczania Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej i Apelacyjnej we Wrocławiu.

mec. Michal Tenerowicz– Radca prawny. Bardzo doświadczony prawnik procesowy. Przez lata swoje doświadczenie zdobywał w sądzie w różnych Wydziałach m.in Karnym i Cywilnym, a następnie jako  mecenas prowadzący własną praktykę radcowską. Uczestniczył w rozlicznych sprawach cywilnych, karnych, pracowniczych, administracyjnych, gospodarczych. Obsługuje spółki kapitałowe. Interesuje się również nowoczesnymi technologiami i dodatkowo specjalizuje w prawie ochrony danych osobowych.

mec. Marcin Margos– Radca prawny. Doświadczony prawnik specjalizujący się głównie w prawie cywilnym, prawie pracy , prawie gospodarczym oraz mediacjach. Doświadczenie zdobywał w różnych firmach prawniczych w Polsce oraz jako „in house lawyer”. Prowadzi własną praktykę prawną. Obsługuje spółki kapitałowe. Interesuje się również nowoczesnymi technologiami i prawem handlu elektronicznego.

Nasz serwis prawniczy współpracuje również z innymi radcami prawnymi i adwokatami w kraju, prawnikami zagranicznymi, rzecznikami patentowymi.

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT

ZAUFALI NAM M.IN

W Polsce i za granicą