0

Prawnik online

Porady prawne online. Dla firm. Dlaczego warto?

TUTAJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDŹ NA ZAPYTANIE PRAWNE I DOKUMENTY PRAWNE. SZYBKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Doradztwo w internecie w różnych branżach rozwija się w niesamowitym tempie. Doradztwo prawne online, przenosi bardzo profesjonalne usługi do świata wirtualnego. Jest to niezwykle dogodne rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mogą z różnych względów udać się na spotkanie osobiste z prawnikiem. W szczególności teraz w erze funkcjonującej pandemii porady prawne online to również najbezpieczniejsza pod kątem zdrowotnym formuła konsultacji prawnej. Nie musisz się obawiać w tym zakresie, ponieważ siedzisz wygodnie i bezpiecznie w domu i z nikim  nie musisz się spotykać osobiście. Jednocześnie otrzymujesz w szybkim tempie odpowiedź na swoje zapytanie prawne lub rozwiązanie swojego problemu prawnego dotyczące swojej firmy i działalności gospodareczej. Możesz zamówić poradę prawną online bieżących sprawach firmowych lub opinię prawną (sporządzoną przez radcę prawnego czy adwokata-droższa, skomplikowane sprawy), jak również zamówić sporządzenie dokumentów prawnych czy pism.  Prawnik internetowy to konsultacje i dokumenty prawne dla firm bez względu na dziedzinę prawa (cywilnego, handlowego, pracy, nowoczesnych technologii etc). Nie musisz zatem umawiać się na spotkanie, tracić czas, brać urlop, czekać w kolejce, aby uzyskać profesjonalne porady prawne online. Zatem zostań w domu i usiądź komfortowo przed komputerem (tabletem, smartfonem) i daj nam znać, a prawnik odpowie na Twoje zapytanie prawne. Jakie są zalety oraz jak wygląda procedura możesz przeczytać poniżej.

 

Prawnik online – zalety

 • Szybkość. Porada prawna online jest  szybką formą świadczenia usługi. 
 • Wygoda. Wystarczy komputer, tablet czy smartfon, abyś mógł komfortowo otrzymać doradztwo prawne online w swoim domu, pijąc ulubioną kawę czy herbatę.
 • Nowocześnie. Nasze serwis prawniczy korzysta z najlepszych technologii.
 • Prawnik internetowy to gwarancja poufności i anonimowości – nie musisz czekać w kolejce do prawnika i martwić się tym, że spotkasz znajomych, którzy będą wypytywali Cię o Twoje życie prywatne.
 • Profesjonalizm i kompetencje. Porady prawne online są tak samo merytoryczne, jak w przypadku tradycyjnej formy udzielania porad. Porady najczęściej dotyczą bieżących spraw firmowych. Jeżeli jednak potrzebujesz profesjonalnej opinii prawnej w bardziej skomplikowanej sprawie z pieczątką mecenasa (radcy prawnego czy adwokata) czy też pomocy przedsądowej i sądowej,  to służymy wszelką pomocą. Nasz serwis prawniczy współpracuje z radcami prawnymi i adwokatami. Jednak pamiętaj, iż to kosztuje zdecydowanie więcej i trwa dłużej. Zatem masz różne opcje w zależności od możliwości i potrzeby. 

Zatem jeżeli znalazłeś się w sytuacji, w której niezbędna jest pomoc prawnika, prawnik online to rozwiązanie dla Ciebie. Jesteśmy prawnikami z doświadczeniem i z pewnością będziemy umieli Ci pomóc.

 

 

Porady prawne online a porady prawne przez telefon

Porady prawne online różnią się od porad prawniczych przez telefon, które również udzielamy. Warto zaakcentować fakt, iż porady prawne bądź stricte opinie prawne w formie pisemnej są rekomendowane przez nas, ponieważ są bardziej merytoryczne i kompleksowe w stosunku do tych za pośrednictwem telefonu czy wideokonferencji przez Skype czy Whatsappa. Klient ma możliwość również lepszego zrozumienia całościowej materii, która jest opisana  pisemnie.  Nasza platforma prawna EPrawoHub oferuje profesjonalne i rzetelne porady prawne online. 

 

Porady prawne a opinie prawne

Jako prawnik internetowy służymy pomocą dla klientów biznesowych . W zakresie naszych usług są porady prawne online oraz dokumentacja prawna w różnych dziedzinach prawa. W naszym serwisie prawniczym można zamówić zarówno porady prawne online, jak również opinie prawne w bardziej skomplikowanych sprawach z pieczątką mecenasa. Warto zarysować pewną różnicę między poradami a opiniami prawnymi.  Porady prawne online  mają przede wszystkim na celu informowanie klienta o aktualnym stanie prawnym i możliwych rozwiązaniach prawnych przedstawionego problemu. Są  niezwykle przydatne w szczególności w bieżących sprawach życia biznesowego. Dotyczą bardzo różnych dziedzin prawa od cywilnego, poprzez karne, a kończąc na nowoczesnych technologiach i e-commerce.  Opinie prawne muszą być sporządzone i podpisane  przez radcę prawnego lub adwokata.  Opinie prawne dotyczą konkretnego stanu faktycznego i wydawane są w celu wyjaśnienia problemu prawnego oraz wskazania możliwych prawnych rozwiązań dla konkretnego podmiotu. Opinie prawne są bardziej kompleksowe i rozbudowane w stosunku do porad prawnych online. Zawierają pogłębioną analizę prawną przepisów prawnych wraz z orzecznictwem sądowym i doktryną prawną odnoszącą się do danego problemu. Są zdecydowanie droższe niż zwykłe porady prawne. Reasumując jako prawnik online dajemy Ci różne  opcje w naszym serwisie prawniczym w zależności od problemu, potrzeby, biznesu i możliwości finansowych.  Możesz zamówić standardowe porady prawne online lub opinie prawne w bardziej skomplikowanych sprawach z pieczątką mecenasa, jak również różną dokumentację prawną w rozmaitych dziedzinach prawnych. Nad wszystkim czuwają zawodowi radcy prawni. 

 

Porady prawne online – procedura

W jaki sposób udzielane są porady prawne online bądź przygotowywane dokumenty prawne dla Was.

Nam zależy przede wszystkim na Twoim komforcie.

 • Wejdź na naszą stronę. W naszej dedykowanej zakładce „Prawnik online” możesz skorzystać z wygodnego formularza. Zawsze jest instrukcja. Jest to proste i intuicyjne dla każdego.
 • Następnie daj kontakt do siebie oraz wypisz pytania, na które chciałbyś uzyskać odpowiedź. Jeśli chcesz możesz opisać nam swój problem. Jeśli Twoja sprawa wymaga przejrzenia dokumentów, dodaj je w załączniku.
 • Następnie wyślij do nas do bezpłatnej wyceny. Wycena jest niezobowiązująca. Możesz się zdecydować lub zrezygnować.
 • Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zostaniesz poproszony o dokonanie płatności. Po potwierdzeniu płatności lub zaksięgowaniu kwoty na koncie bankowym przygotujemy profesjonalne i wyczerpujące odpowiedzi na Twoje pytania (lub sporządzimy dokumenty prawne). Czas realizacji zależy od sprawy.
 • Porady wysyłamy w formacie DOC lub PDF do łatwego odczytu i wykorzystania. Najbardziej przydatne i kompleksowe są porady pisemne. Pamiętaj Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne, dlatego nie musisz martwić się o poufność.

Reasumując jako prawnik online służymy Wam kompleksową pomocą zarówno w poradach prawnych oraz dokumentacji prawnej. 

Szybki proces

wypełnij formularz aby otrzymać poradę od prawnika
Wypełnij formularz lub wyślij maila

Opisz problem, zadaj pytanie, załącz dokument i wyślij do nas formularz.

 Otrzymasz wycenę zapytania
Wstępna analiza zapytania

Twoje zapytanie zostanie wysłane do naszego zespołu prawnego do analizy.Następnie otrzymasz odpowiedź z wyceną usługi.Jeżeli nie mozemy zająć się sprawą również otrzymasz odpowiedź.

porada prawna lub dokument prawny
Gotowa porada prawna online lub dokumenty prawne

Otrzymasz gotową poradę lub dokument prawny online.Czas realizacji zależy od zapytania. Wszystko zostanie starannie przygotowane i przesłane do Ciebie w odpowiednim formacie (DOC lub PDF).

Wypełnij formularz

  Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

  WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
  SMART ABONAMENT

  ZAUFALI NAM M.IN

  W Polsce i za granicą