0

Prawnik online

Porady prawne online. Dla firm. Dlaczego warto?

TUTAJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDŹ NA ZAPYTANIE PRAWNE I DOKUMENTY PRAWNE. SZYBKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Doradztwo w internecie w różnych branżach rozwija się w niesamowitym tempie. Doradztwo prawne online, przenosi bardzo profesjonalne usługi do świata wirtualnego. Jest to niezwykle dogodne rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mogą z różnych względów udać się na spotkanie osobiste z prawnikiem. W szczególności teraz w erze funkcjonującej pandemii porady prawne online to również najbezpieczniejsza pod kątem zdrowotnym formuła konsultacji prawnej. Nie musisz się obawiać w tym zakresie, ponieważ siedzisz wygodnie i bezpiecznie w domu i z nikim  nie musisz się spotykać osobiście. Jednocześnie otrzymujesz w szybkim tempie odpowiedź na swoje zapytanie prawne lub rozwiązanie swojego problemu prawnego dotyczące swojej firmy i działalności gospodareczej. Możesz zamówić poradę prawną online bieżących sprawach firmowych lub opinię prawną (sporządzoną przez radcę prawnego czy adwokata-droższa, skomplikowane sprawy), jak również zamówić sporządzenie dokumentów prawnych czy pism.  Prawnik internetowy to konsultacje i dokumenty prawne dla firm bez względu na dziedzinę prawa (cywilnego, handlowego, pracy, nowoczesnych technologii etc). Nie musisz zatem umawiać się na spotkanie, tracić czas, brać urlop, czekać w kolejce, aby uzyskać profesjonalne porady prawne online. Zatem zostań w domu i usiądź komfortowo przed komputerem (tabletem, smartfonem) i daj nam znać, a prawnik odpowie na Twoje zapytanie prawne. Jakie są zalety oraz jak wygląda procedura możesz przeczytać poniżej.

Prawnik online – zalety

 • Szybkość. Porada prawna online jest bardzo szybką formą świadczenia usługi. Już nawet do 24 h od zapłaty możesz na maila uzyskać profesjonalną pomoc.
 • Wygoda. Wystarczy komputer, tablet czy smartfon, abyś mógł komfortowo otrzymać doradztwo prawne online w swoim domu, pijąc ulubioną kawę czy herbatę.
 • Nowocześnie. Nasze serwis prawniczy ePrawohub korzysta z najlepszych technologii, w tym udostępniając możliwość korzystania z nowoczesnych kreatorów dokumentów.
 • Prawnik internetowy to gwarancja poufności i anonimowości – nie musisz czekać w kolejce do prawnika i martwić się tym, że spotkasz znajomych, którzy będą wypytywali Cię o Twoje życie prywatne.
 • Profesjonalizm i kompetencje. Porady prawne online są tak samo merytoryczne, jak w przypadku tradycyjnej formy udzielania porad. Porady najczęściej dotyczą bieżących spraw firmowych. Jeżeli jednak potrzebujesz profesjonalnej opinii prawnej w bardziej skomplikowanej sprawie z pieczątką mecenasa (radcy prawnego czy adwokata) czy też pomocy przedsądowej i sądowej,  to służymy wszelką pomocą. Nasz serwis prawniczy współpracuje z radcami prawnymi i adwokatami. Jednak pamiętaj, iż to kosztuje zdecydowanie więcej i trwa dłużej. Zatem masz różne opcje w zależności od możliwości i potrzeby. 

Zatem jeżeli znalazłeś się w sytuacji, w której niezbędna jest pomoc prawnika, prawnik online to rozwiązanie dla Ciebie. Jesteśmy prawnikami z doświadczeniem i z pewnością będziemy umieli Ci pomóc.

Porady prawne a opinie prawne

Jako prawnik internetowy służymy pomocą dla klientów biznesowych . W zakresie naszych usług są porady prawne online oraz dokumentacja prawna w różnych dziedzinach prawa. W naszym serwisie prawniczym można zamówić zarówno porady prawne online, jak również opinie prawne w bardziej skomplikowanych sprawach z pieczątką mecenasa. Warto zarysować pewną różnicę między poradami a opiniami prawnymi.  Porady prawne online  mają przede wszystkim na celu informowanie klienta o aktualnym stanie prawnym i możliwych rozwiązaniach prawnych przedstawionego problemu. Są  niezwykle przydatne w szczególności w bieżących sprawach życia biznesowego. Dotyczą bardzo różnych dziedzin prawa od cywilnego, poprzez karne, a kończąc na nowoczesnych technologiach i e-commerce.  Opinie prawne muszą być sporządzone i podpisane  przez radcę prawnego lub adwokata.  Opinie prawne dotyczą konkretnego stanu faktycznego i wydawane są w celu wyjaśnienia problemu prawnego oraz wskazania możliwych prawnych rozwiązań dla konkretnego podmiotu. Opinie prawne są bardziej kompleksowe i rozbudowane w stosunku do porad prawnych online. Zawierają pogłębioną analizę prawną przepisów prawnych wraz z orzecznictwem sądowym i doktryną prawną odnoszącą się do danego problemu. Są zdecydowanie droższe niż zwykłe porady prawne. Reasumując jako prawnik online dajemy Ci różne  opcje w naszym serwisie prawniczym w zależności od problemu, potrzeby, biznesu i możliwości finansowych.  Możesz zamówić standardowe porady prawne online lub opinie prawne w bardziej skomplikowanych sprawach z pieczątką mecenasa, jak również różną dokumentację prawną w rozmaitych dziedzinach prawnych. Nad wszystkim czuwają zawodowi radcy prawni. 

 

Porady prawne online – procedura

W jaki sposób udzielane są porady prawne online bądź przygotowywane dokumenty prawne dla Was.

Nam zależy przede wszystkim na Twoim komforcie.

 • Wejdź na naszą stronę https://eprawohub.pl.  W naszej dedykowanej zakładce „Prawnik online” możesz skorzystać z wygodnych formularzy. Zawsze jest instrukcja. Jest to proste i intuicyjne dla każdego.
 • Następnie daj kontakt do siebie oraz wypisz pytania, na które chciałbyś uzyskać odpowiedź. Jeśli chcesz możesz opisać nam swój problem. Jeśli Twoja sprawa wymaga przejrzenia dokumentów, dodaj je w załączniku.
 • Następnie wyślij do nas do bezpłatnej wyceny, którą otrzymasz w tym samym dniu. Wycena jest niezobowiązująca. Możesz się zdecydować lub zrezygnować.
 • Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zostaniesz poproszony o dokonanie płatności. Po potwierdzeniu płatności lub zaksięgowaniu kwoty na koncie bankowym przygotujemy profesjonalne i wyczerpujące odpowiedzi na Twoje pytania (lub sporządzimy dokumenty prawne) i prześlemy je nawet w ciągu 24 godzin.
 • Porady wysyłamy w formacie DOC lub PDF do łatwego odczytu i wykorzystania. Najbardziej przydatne i kompleksowe są porady pisemne. Pamiętaj Twoje dane są szyfrowane i bezpieczne, dlatego nie musisz martwić się o poufność.

Reasumując jako prawnik online służymy Wam kompleksową pomocą zarówno w poradach prawnych oraz dokumentacji prawnej. 

Szybki proces

wypełnij formularz aby otrzymać poradę od prawnika
Wypełnij formularz

Opisz problem, zadaj pytanie, załącz dokument i wyślij do nas formularz.

w ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę
Do 2h otrzymasz wycenę

Twoje zapytanie zostanie wysłane do naszego zespołu prawnego, który przygotuje wycenę usługi do 2h w każdy dzień roboczy i sobotę.

porada prawnika nawet w 24 godziny
Gotowa porada prawna online lub dokumenty prawne

Otrzymasz gotową poradę lub dokument prawny online nawet w ciągu 24 h godzin od momentu płatności. Wszystko zostanie starannie przygotowane i przesłana do Ciebie w odpowiednim formacie (DOC lub PDF).

Wypełnij formularz

  Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

  Zalety

   

  0 zł -bezpłatna wycena porady prawnej

  Nielimitowany dostęp do porad prawnych online w Smart abonamencie – sprawdź

   

  Szybko i wygodnie

  Już do 24 h możesz otrzymać gotową poradę prawną, bez wychodzenia z domu.

   

  Tanio

  Jesteśmy platformą prawną na każdą kieszeń. Dodatkowe pytania w cenie porady prawnej.

   

  Nowocześnie

  Najlepsze oprogramowanie dostępne na każdym urządzeniu.

   

  Bezpiecznie

  Pełne zachowanie poufności. Twoje dane są szyfrowane.

   

  Gwarancja satysfakcji z udzielonej porady prawnej

  Porada prawna na piśmie przystępnym i zrozumiałym językiem dla każdego. W przypadku braku satysfakcji zwrot pieniędzy.

  WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
  SMART ABONAMENT

  ZAUFALI NAM M.IN

  W Polsce i za granicą