0

Porady prawne online – zalety

Data2020-04-10

Czy można ufać poradom prawnym online?

W obecnych czasach przedsiębiorcy przenoszą działalność do sieci, a zdecydowana większość korzysta z Internetu do załatwiania spraw służbowych, organizowania spotkań biznesowych i wykonywania innych czynności związanych z prowadzeniem firmy. Nie powinno zatem dziwić, że także prawnicy realizują swoje zadania za pośrednictwem sieci. Świadczymy porady prawne online dla osób zainteresowanych pozyskaniem takiego wsparcia drogą internetową: przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą (w kraju i za granicą), spółek, osób fizycznych, a także właściciele-sklepów oraz założyciele startupów.

Porady prawne online

Usługi świadczone są w ten sam sposób, jak w tradycyjnej kancelarii. Jedyna różnica polega na sposobie kontaktu pomiędzy stronami. Opracowana przez nas procedura powala na przekazywaniem informacji wyłącznie drogą internetową, co można traktować jako uproszczoną procedurę świadczenia usług doradczych. Z jednej strony znajduje się przedsiębiorca posiadający wątpliwości natury prawnej, które chce rozwiązać, z drugiej prawnik online wraz z zespołem, którego zadaniem jest znalezienie właściwego rozwiązania.

Procedura korzystania z usług online

Procedura działania platformy została przystosowana do funkcjonowania medium, jakim jest Internet. Kontakt jest możliwy przy użyciu dowolnego urządzenia podłączonego do sieci. Odbywa się wyłącznie drogą online-od wykazania problemu, przez przesyłkę dokumentów związanych ze sprawą, po otrzymanie porady. Aby skorzystać z takiego rozwiązania, konieczne jest zapoznanie się z pełną procedurą udzielania porad przez platformę. Podstawową czynnością jest wypełnienie formularza, w którym zawrzeć należy podstawowe pytania dotyczące problemu. Dzięki temu prawnik może właściwie ustosunkować się do zadanego pytania i znaleźć na nie odpowiedź. Po przesłaniu formularza oraz ewentualnie dokumentów potrzebnych do zapoznania się ze sprawą, klient otrzymuje niezobowiązującą bezpłatną wycenę. Na tym etapie można podjąć decyzję o rezygnacji lub skorzystaniu z porady.

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT

ZAUFALI NAM M.IN

W Polsce i za granicą