0

Abonament prawny dla firm

Abonament prawny dla firm w e-commerce to nasza odpowiedź na potrzeby rynkowe małego czy średniego biznesu w bardzo dogodnej i elastycznej formule, jako stała obsługa prawna firm.  Prowadzenie działalności gospodarczej ma wiele korzyści i zalet, o czym doskonale wiemy, ale wiążę się również  z wieloma obowiązkami i zagrożeniami dla przedsiębiorców, które bez stałego wsparcia prawnika jest niebezpieczne.  Przepisy prawne nakładają  na przedsiębiorców co raz więcej  wymogów, których niespełnienie może wiązać się z poważnymi konsekwencjami dla bezpieczeństwa i sukcesu Państwa biznesu w e-commerce. Dlatego w celu jego zapewnienia warto postawić na nasz abonament prawny dla firm, jako stała obsługa prawna firm. Nasz abonament prawny  to nowoczesny model rozliczania ryczałtowego za usługi prawne, w tym przede wszystkim regulaminy sklepów internetowych w Polsce i za granicą.

ABONAMENT PRAWNY DLA FIRM -Zakres i specyfika

Wybierając nasze abonamenty w różnych pakietach uzyskujesz stałe wsparcie prawne w dogodnej dla siebie formie. To jest  szczególnie istotne dla przedsiębiorców, którzy nie mają czasu na wizyty w stacjonarnych kancelariach, a potrzebują stałej obsługi prawnej firmy w e-commerce. Przygotowaliśmy różne opcje w zależności od Twoich potrzeb i formy prowadzenia działalności gospodarczej. Abonament prawny dla firm może obejmować konsultacje i porady prawne dotyczące bieżącej działalności klienta w branży e-commerce, regulaminy i polityki prywatności z cookies oraz stałe wsparcie RODO.

Dla podmiotów  polskich i zagranicznych działających w e-commerce poza granicami RP oferujemy wsparcie prawne przy zagranicznych wdrożeniach prawnych oraz stałej obsłudze prawnej. Są to pakiety indywidualizowane w zależności od miejsca prowadzenia działalności np. obsługa prawna e-commerce w UK czy w Niemczech lub Francji (zagraniczne sklepy, serwisy internetowe, aplikacje).

Za wsparcie prawne odpowiada Kancelaria Radcowska PRAWOHUB LEGAL we Wrocławiu.

Nasze pakiety są indywidualizowane na rok 2024 i nie są już dostępne z pułapu strony. Indywidualizacja pakietów następuje pod kątem wielkości firmy, specyfiki biznesu oraz zakresu usług. Dlatego szczegółowa oferta zostanie wysłana po uprzednim kontakcie do naszego serwisu.

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT

ZAUFALI NAM M.IN

W Polsce i za granicą