0

Usługi prawne dla firm

ABONAMENT PRAWNY DLA FIRM (SMART ABONAMENT)

Abonament prawny dla firm (smart abonament) to nasza odpowiedź na potrzeby rynkowe małego czy średniego biznesu w bardzo dogodnej i elastycznej formule., jako stała obsługa prawna firm.  Prowadzenie działalności gospodarczej ma wiele korzyści i zalet, o czym doskonale wiemy, ale wiążę się również  z wieloma obowiązkami i zagrożeniami dla przedsiębiorców, które bez stałego wsparcia prawnika jest niebezpieczne.  Przepisy prawne nakładają  na przedsiębiorców co raz więcej  wymogów, których niespełnienie może wiązać się z poważnymi konsekwencjami dla bezpieczeństwa i sukcesu Waszego biznesu.  Dlatego w celu jego zapewnienia warto postawić na nasz abonament prawny dla firm, jako stała obsługa prawna firm. Nasze SMART ABONAMENTY są genialne, ponieważ to stały dostęp do pomocy prawnej, indywidualne i elastyczne podejście oraz przejrzyste i korzystne stawki finansowe. Wybierasz pakiety wedle swoich możliwości finansowych. Nasz abonament prawny dla firm to nowoczesny model rozliczania ryczałtowego za usługi prawne. Im większy i droższy pakiet smart abonamentu, tym większa ilość godzin naszego prawnika poświęcana, jako obsługa prawna dla firmy oraz szerszy zakres usług. Każdy wybiera wedle potrzeb i możliwości, w zależności również od formy prowadzenia działalności gospodarczej.

ABONAMENT PRAWNY DLA FIRM -Forma i wygoda

Wybierając nasze smart abonamenty w różnych pakietach uzyskujesz stałe wsparcie prawne w dogodnej dla siebie formie. To jest  szczególnie istotne dla przedsiębiorców, którzy nie mają czasu na wizyty w stacjonarnych kancelariach, a potrzebują stałej obsługi prawnej firmy.  Porady prawne są udzielane w formie pisemnej (mailowa czy dokumentowa pdf. lub doc. ). W wielu sprawach ta forma jest zalecana. Ponadto doradztwo prawne jest świadczone w formie telefonicznej oraz spotkań online np. (google meet czy zoom). W szczególności ta ostatnia forma spotkań online nabrała w czasach pandemii niebagatalne znaczenie i co raz częściej zastępują formę tradycyjnych spotkań.  Nasze abonamenty prawne zapewniają stały dostęp do usług w zależności od  potrzeb Twojego biznesu. Porady prawne przez internet dają możliwość skorzystania z usług niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz. Co więcej, wykorzystane oprogramowanie zapewnia nie tylko komfortowe korzystanie z usług na każdym urządzeniu, ale również bezpieczeństwo danych.

ABONAMENT PRAWNY DLA FIRM -Zakres i specyfika

Wybierając nasze abonamenty prawne dla firm, włączasz nielimitowane bezpieczeństwo  prawne  przez cały rok   na każdym urządzeniu, jako stała obsługa prawna firmy.  Przygotowaliśmy różne opcje w zależności od Twoich potrzeb i formy prowadzenia działalności gospodarczej. Abonament prawny dla firm może obejmować konsultacje i porady prawne dotyczące bieżącej działalności klienta z prawa cywilnego, gospodarczego, pracy czy sporządzanie i weryfikacje umów lub innych pism w zakresie obrotu gospodarczego, stałe wsparcie RODO, monitoring prawny, usługi dla e-commerce czy startupów.

Oferujemy również zindywidualizowany abonament prawny dla firm potrzebujących większych i bardziej kompleksowych usług, w ramach stałej obsługi prawnej firmy.  Zawsze istnieje również możliwość świadczenia dodatkowych usług przez Kancelarię, w tym reprezentacji prawnej przed sądami.

Dla podmiotów  polskich i zagranicznych działających w e-commerce poza granicami RP oferujemy wsparcie prawne przy zagranicznych wdrożeniach prawnych i stałej obsłudze prawnej. Są to pakiety indywidualizowane w zależności od miejsca prowadzenia działalności np. obsługa prawna e-commerce w UK czy w Niemczech lub Francji (zagraniczne sklepy, serwisy internetowe, aplikacje).

Za wsparcie prawne odpowiada Kancelaria Radcowska PRAWOHUB LEGAL we Wrocławiu.

Nasze abonamenty prawne dla firm są indywidualizowane w roku 2023.  Dlatego szczegółowa oferta zostanie wysłana po uprzednim kontakcie do naszego serwisu.

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT

ZAUFALI NAM M.IN

W Polsce i za granicą