0

Prawo handlowe – Porady prawne online

 

Prawo handlowe to część szeroko pojętego prawa gospodarczego, jako część prawa prywatnego. Porady prawne online służą temu, aby w zakresie prawa handlowego udzielać przedsiębiorcom, jako klientom biznesowym, wsparcia prawnego w obszarze doradztwa prawnego i dokumentów prawnych, potrzebnych w obrocie gospodarczym. Należy wskazać, iż prawo handlowe jest częścią prawa prywatnego, jak wspomnieliśmy powyżej i wywodzi się z prawa cywilnego. Oprócz konstytucji oraz prawa cywilnego głównym i podstawowym źródłem prawa handlowego jest kodeks spółek handlowych (Ustawa z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych.), który zawiera różne działy poświęcone spółkom osobowym, kapitałowym, łączeniu, podziale, przekształcaniu spółek etc. Oczywiście również źródłem prawa handlowego są umowy międzynarodowe. Porady prawne online w zakresie prawa handlowego udzielane przez prawników serwisu www.eprawohub.pl stanowią szerokie spektrum zagadnień, w których udzielamy wsparcia.

Umowy handlowe można rozgraniczyć na umowy nazwane i nienazwane czyli takie, które są określone w kodeksach czy przepisach szczególnych oraz takie, które nie są stricte przewidziane w przepisach. Do nazwanych umów handlowych można zaliczyć np. umowy sprzedaży, umowy o roboty budowlane, umowy leasingu, umowy przewozu, a do umów nienazwanych np. factoring, franchising etc.

Nasze usługi dotyczą analizy prawnej i opiniowania wszelkich umów handlowych, jak również ich profesjonalnego sporządzania dla klientów. Doradzamy również przy wyborze najlepszych form prowadzenia biznesu w Polsce i Europie. Ponadto zajmujemy się bieżącą obsługą prawną dla firm, w tym spółek, bez względu na branże. W szczególności działamy w branży e-commerce i nowoczesnych technologii, ale obsługujemy również klientów z tradycyjnych branż.

Za pomocą nowoczesnych technologii, bez wychodzenia z domu klienci, mogą uzyskać porady prawne online i profesjonalne dokumenty prawne w zakresie prawa handlowego. Nie musisz zatem umawiać się na spotkanie, ale zostań w domu i usiądź komfortowo przed komputerem (tabletem, smartfonem) i daj nam znać, a prawnik online odpowie na Twoje zapytanie prawne.

Szybki proces

wypełnij formularz aby otrzymać poradę od prawnika
Wypełnij formularz

Opisz problem, zadaj pytanie, załącz dokument i wyślij do nas formularz.

w ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę
Do 2h otrzymasz wycenę

Twoje zapytanie zostanie wysłane do naszego zespołu prawnego, który przygotuje wycenę usługi do 2h w każdy dzień roboczy i sobotę.

porada prawnika nawet w 24 godziny
Gotowa porada prawna online lub dokumenty prawne

Otrzymasz gotową poradę lub dokument prawny online nawet w ciągu 24 h godzin od momentu płatności. Wszystko zostanie starannie przygotowane i przesłana do Ciebie w odpowiednim formacie (DOC lub PDF).

Wypełnij formularz

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

    WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
    SMART ABONAMENT

    ZAUFALI NAM M.IN

    W Polsce i za granicą