0

Związki partnerskie, małżeństwo (porady prawne online)

Data2020-07-27

Działając na szerokim obszarze zagadnień w zakresie prawa, nasze działania obejmują również doradztwo oraz sporządzanie dokumentów dotyczących związków partnerskich i małżeństwa. W tym przypadku odnosimy się do prawa rodzinnego i opiekuńczego, które między innymi określa wszelkie sprawy majątkowe oraz niemajątkowe między małżonkami. Klienci chcący uzyskać informacje dotyczące regulacji prawnych, z jakimi wiążą się związki partnerskie i małżeństwo mogą zwrócić się do nas po poradę prawną online. Zostanie ona udzielona w oparciu o analizę sytuacji, jaką nakreśli klient oraz o obowiązujące przepisy. Udzielając porady prawnej online korzystamy ze źródeł takich jak Konstytucja, Kodeks cywilny oraz Kodeks rodzinny i opiekuńczy.

Jakie dokumenty sporządzamy?

Na stronie przedstawiona jest oferta dotycząca sporządzanych przez nas dokumentów związanych ze związkami partnerskimi i małżeństwem – w razie pojawienia się pytań zachęcamy do kontaktu. Dostępnych jest sześć rodzajów umów związku partnerskiego do wyboru. Proponowane pakiety różnią się od siebie, na przykład w zależności od rodzaju gospodarstwa domowego (z dziećmi lub bez), którego ma dotyczyć umowa, obecnością upoważnień, kwestii spadkowych czy wspólnoty osobisto-majątkowej. W ofercie znajdują się również pakiety pięciu lub sześciu umów ślubno-weselnych. Oprócz tego, przygotowujemy umowę użyczenia lub najmu lokalu mieszkalnego, a także testament. Wszystkie z przedstawionych wariantów opracowywane są przez radców prawnych i adwokatów.

Porada online – jak to działa?

Udostępniając specjalny formularz na stronie oferujemy opcję skontaktowania się z nami online – bez konieczności umawiania się na spotkanie i wychodzenia z domu. Możesz opisać w nim kwestię dotyczącą związku partnerskiego lub małżeństwa wraz z niezbędnymi załącznikami. My wycenimy Twoje zapytanie w ciągu dwóch godzin (w dni robocze), a po zaakceptowaniu warunków współpracy przystępujemy do analizy Twojego problemu oraz sporządzenia odpowiednich pism. Gotowe dokumenty możesz otrzymać drogą mailową w ciągu 24 godzin.

WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
SMART ABONAMENT

ZAUFALI NAM M.IN

W Polsce i za granicą