0

Przedsiębiorca - dokumenty i porady prawne

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwym przedsięwzięciem. Każdy dzień wymaga podejmowania niezwykle trudnych decyzji, które mają olbrzymie znaczenie dla wszystkich pracowników, przyszłości firmy czy nawet kształtu rynku, na którym znajduje się przedsiębiorstwo. Ciążąca odpowiedzialność na każdym podejmowanym działaniu nie ułatwia w żaden sposób zadania, a w dodatku pojawiające się ewentualne konsekwencje prawne oraz przygotowywanie różnego rodzaju dokumentów, wymagają konsultacji z wieloma adwokatami czy radcami. Generuje to dodatkowe koszty, w znacznym stopniu opóźnia wprowadzenie danych procesów w życie, co z kolei może przekładać się na prosperowanie firmy, a także uzyskiwanie przez nią zysków oraz strat. Zanim jednak zacznie podejmować się jakiekolwiek działania, warto wcześniej skorzystać z usług profesjonalnego doradztwa. Umożliwi to wypracowanie rozwiązań korzystnych dla przedsiębiorstwa, a przede wszystkim, które będą bezpieczne biznesowo. I w tym momencie pojawiamy się my.

Serwis eprawohub.pl to nowoczesna platforma, która pomoże zadbać Ci o Twoją firmę

Każdy biznes wymaga znajomości prawa, bo każda decyzja może mieć dla Was kolosalne znaczenie. Dlatego jesteśmy po to, aby Twój biznes był bezpieczny. Nie ma dla nas znaczenia czy jesteś mikro, małym bądź średnim przedsiębiorcą. Nie jest dla nas ważne czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą czy w formie spółki handlowej. Nowoczesna Platforma Prawna jest dla każdego. Oferujemy Wam doradztwo dla biznesu online. Taka forma świadczenia porad jest korzystna z wielu względów. Przede wszystkim pozwala ona na oszczędność czasu, gdyż nie wymaga przemieszczania się czy planowania ciągłych spotkań. W jednym momencie otrzymujecie bowiem rzeczową informację, która może stać się rozwiązaniem Waszych wątpliwości.

Przygotowujemy dokumenty dla przedsiębiorców i nie tylko – skontaktuj się z nami poprzez formularz

Aby ułatwić sprecyzowanie Waszych potrzeb, przygotowaliśmy dla Was specjalny formularz do wypełnienia. Z niego dowiemy się czego dokładnie potrzebujecie. Oprócz tego przygotowaliśmy przykładowe dokumenty prawne dla przedsiębiorców tj. umowy gospodarcze, pisma handlowe w spółkach handlowych (m.in. uchwały zarządów, rad nadzorczych), a także pisma procesowe. Dokumenty te mogą znaleźć zastosowanie w wielu dziedzinach życia społecznego i okazać się przydatne podczas prowadzenia Twojego biznesu. Wypełniając formularz, opisz dokładnie swój problem, a my doradzimy i przygotujemy wszystko, co jest Ci potrzebne. Skorzystaj z naszej bezpłatnej wyceny lub po prostu wybierz najlepszą opcję Smart Abonamentu dla Biznesu. W spectrum świadczonych przez nas porad znajduje się również możliwość jednorazowego, indywidualnego skorzystania z naszych usług między innymi w celu przygotowania konkretnych dokumentów prawnych. W pierwszej kolejności zachęcamy jednak do zapoznania się z niezbędnymi informacjami dotyczącymi statusu mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

 • Profesjonalna dokumentacja prawna do sklepów internetowych i marketplace’ów na lokalny rynek.
 • Od Kancelarii Prawnej z doświadczeniem w zagranicznym e-commerce.
 • Zawodowi Radcy prawni.
 • Wieloletnie doświadczenie prawne na rynkach zdobyte przy współpracy z zagranicznymi prawnikami.
 • Działamo probiznesowo. To nie są szablonowe dokumenty, ale zawsze stricte zindywidualizowana i profesjonalna dokumentacja prawna.
 • To nie są zwykłe tłumaczenia, ale profesjonalna dokumentacja wedle prawa obcego w języku obcym docelowym.
 • Standardy europejskie.
Wyślij do wyceny

  Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

  WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
  SMART ABONAMENT

  ZAUFALI NAM M.IN

  W Polsce i za granicą