0

Regulamin sklepu internetowego po łotewsku

Rynek krajów bałtyckich, w tym na Łotwie, jako kraj w strefie euro, to ciekawy kierunek dla polskich przedsiębiorców. Wśród Łotyszów aż 98% gospodarstw domowych ma dostęp do internetu, co sprzyja e-sklepom, w szczególności w branży elektronicznej, odzieżowej, meblarskiej, żywnościowej etc. Zakładając sklep internetowy na Łotwie musisz jednak mieć na względzie przygotowanie od strony prawnej, a tu jest najważniejszy regulamin sklepu internetowego po łotewsku. Sklep internetowy na Łotwie, bez względu na to czy działamy, jako polski przedsiębiorca czy zakładamy tam działalność musi być dostosowany do prawa łotewskiego, z uwagi na główny rynek odbiorców czyli konsumentów Waszego e-sklepu. Regulamin sklepu internetowego po łotewsku musi być przygotowany wedle prawa obowiązującego na Łotwie i nie wystarczy zwykłe tłumaczenie polskiego dokumentu na język łotewski, ponieważ nie będzie to zgodne z tamtejszymi regulacjami i może skutkować sankcjami prawnymi, w tym finansowymi. Nie rekomendujemy stosowanie na takim rynku klauzul prawnych, dopuszczonych wprawdzie warunkowo przez TSUE, mówiących o wyborze prawa właściwego dla miejsca siedziby Sprzedawcy czy Usługodawcy, ponieważ nie jest to bezpieczne prawnie w aktualnych uwarunkowaniach.

Zespół Eprawohub.pl przygotuje dla Ciebie profesjonalny regulamin sklepu internetowego po łotewsku, jak również w innych językach według ich prawa obcego. Nasze dokumenty prawne opracowywane są we współpracy z zawodowymi prawnikami tj. radcami prawnymi oraz adwokatami, którzy mają doświadczenie na zagranicznych rynkach.

 • Profesjonalna dokumentacja prawna do sklepów internetowych i marketplace’ów na lokalny rynek.
 • Od Kancelarii Prawnej z doświadczeniem w zagranicznym e-commerce.
 • Zawodowi Radcy prawni.
 • Wieloletnie doświadczenie prawne na rynkach zdobyte przy współpracy z zagranicznymi prawnikami.
 • Działamo probiznesowo. To nie są szablonowe dokumenty, ale zawsze stricte zindywidualizowana i profesjonalna dokumentacja prawna.
 • To nie są zwykłe tłumaczenia, ale profesjonalna dokumentacja wedle prawa obcego w języku obcym docelowym.
 • Standardy europejskie.
Wyślij do wyceny

  Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych PRAWOHUB SP. Z O.O., Os. Błękitne 31 A, 58-200 Dzierżoniów, Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu , IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000660445 REGON 366421910 NIP 8822126091, kapitał zakładowy 50.000,00 zł w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza . Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w Politykę Prywatności

  WŁĄCZ BEZPIECZEŃSTWO NA CO DZIEŃ – WYBIERZ KORZYSTNY ABONAMENT
  SMART ABONAMENT

  ZAUFALI NAM M.IN

  W Polsce i za granicą